Nowości w kosmetyce przeciwstarzeniowej
Nowości w kosmetyce przeciwstarzeniowej

Interesują Cię najnowsze osiągnięcia w dziedzinie medycyny przeciwstarzeniowej? Szukasz rzetelnego źródła wiedzy lub inspiracji? LNE to urodowa encyklopedia dla wszystkich, którym temat nowości w kosmetyce anti-aging i kolorowej jest bliski.

„40. is the new 30.” – czyli „czterdziestka to nowa trzydziestka” głosi bardzo popularne hasło. Faktycznie, na przestrzeni dwóch dekad kobiety odmłodniały. Pod koniec XX wieku trzydziestolatka była matką dziecka, które chodziło do szkoły, a czterdziestokilkuletnia babcia nikogo nie dziwiła. Dzisiaj trzydziestolatki dopiero decydują się na zostanie mamami – granica wieku nieuchronnie się przechyla wraz z wydłużeniem się wieku życia. W związku z tym każdej z nas zależy na tym, by na dłużej zachować młodość i piękny wygląd skóry. Na szczęście na pomoc spieszy nam nowoczesna kosmetologia i medycyna estetyczna oraz drogeria horex.pl.

Nowoczesne techniki odmładzania

Choć naukowcy nieustannie pracują nad nowymi patentami, wciąż najlepszymi składnikami wpływającymi na polepszenie stanu naszej skóry są kwasy oraz takie składniki aktywne jak peptydy, retinol i witamina C. Jednak aby w pełni wykorzystać ich możliwości, opracowuje się nowe formy nośników i eksperymentuje z wprowadzaniem za pomocą działań mechanicznych, jak derma roller, czy też sięgając po rozwiązania rodem z fizyki, jak ultradźwięki. Rozrastający się rynek kosmetologii pozwala na prewencję i szybką reakcję na zmiany, dlatego lifting twarzy – zabieg trudny i będący dla wielu lekarzy medycyny estetycznej ostatecznością – można zastąpić bezpieczniejszymi i mniej inwazyjnymi jak terapia biomimetyczna czy lifting nićmi polidioksanowymi. Trudno jednak nadążyć za nowinkami w tej dynamicznej dziedzinie, dlatego warto zwrócić się do profesjonalistów, którzy dbają o nieustanną edukację.

Targi i magazyn LNE – ściąga z najlepszych kosmetyków odmładzających.

Dla wszystkich osób, dla których temat świadomej pielęgnacji jest zawodową lub hobbystyczną pasją skierowany jest magazyn LNE. Ten najbardziej prestiżowy wśród magazynów beauty ma ponadpięćdziesięcioletnią historię, której korzenie sięgają Francji. Od ponad dwudziestu lat dostępny jest także dla Polek – nie tylko tych, które zawodowo związały się z branżą beauty. Pismo uważnie śledzi dynamiczny rynek kosmetyczny, dokładnie opisując i testując najnowocześniejsze osiągnięcia kosmetologii i profilaktyki anti-aging. Magazyn przez lata swojego istnienia rozszerzył działalność edukacyjną o targi kosmetyczne, gdzie można zapoznać się z nowościami w kosmetyce profesjonalnej, zarówno przeciwstarzeniowej, jak i z dziedziny wizażu. Obecnością na targach mogą się poszczycić najlepsze firmy profesjonalne.

Magazyn jest prenumerowany przez specjalistów z branży, którzy dbają o nieustannie poszerzenie swojej wiedzy. Nowości w kosmetyce nie mają przed czytelnikami LNE żadnych tajemnic.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ