Luxury Oil Cleanser ze „złotym olejem”
Luxury Oil Cleanser ze „złotym olejem”

Luxury Oil Cleanser ze „złotym olejem” Stosując ten preparat możemy wykonać relaksacyjny masaż twarzy z efektem glow. Efekt? Skóra aksamitnie wygładzona, pobudzona do naturalnych procesów jej regeneracji.

 

Celem wprowadzania innowacyjnych nowości do portfolio naszej firmy jest dostarczenie naszym klientom produktów o najwyższej jakości. Innowacyjne podejście do pielęgnacji skóry wymaga precyzji podczas każdego z etapów opracowywania produktu. 

Od rygorystycznego programu identyfikacji substancji czynnych, po przeprowadzenie badań klinicznych, potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo danego preparatu. Do powstania innowacyjnych specyfików niezbędne jest wsparcie naukowe. Każdy pojedynczy produkt, który powstaje w laboratorium Janssen Cosmetics, oparty jest na wspaniałej idei składników aktywnych i stanowi symbol naukowej podstawy harmonijnej idei pielęgnacji skóry. 

Nagroda Innowacje LNE jest jedną z najczęściej wymienianych wyróżnień w komunikacji marketingowej produktów w branży beauty. To dla nas bardzo cenne i prestiżowe wydarzenie, znaleźć się wśród 21 najbardziej innowacyjnych produktów sezonu, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju.

Luxury Oil Cleanser to olejek oczyszczający ze spektakularnym efektem wygładzenia i rozświetlenia skóry golden shimmer.  

Stosując Luxury Oil Cleanser możemy również wykonać relaksacyjny masaż twarzy z efektem glow. Preparat pozostawia na skórze urzekający, kwiatowy zapach. Luxury Oil Cleanser zawiera drogocenne, naturalne składniki aktywne. Na uwagę zasługuje szczególnie Camelina Sativa Seed Oil – „złoty olej”, otrzymany z nasion lnianki siewnej, bogaty w witaminę E oraz nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i 6. Pozostawia skórę aksamitnie wygładzoną oraz pobudza procesy jej regeneracji.

Nasza firma jest najlepszym przykładem na to, że warto brać udział w każdej edycji konkursu Innowacje LNE. W roku 2020 firma Janssen Cosmetics dostała tę nagrodę już po raz piąty! We francuskiej edycji konkursu również otrzymaliśmy pięć wyróżnień. Stale pracujemy nad opracowaniem innowacyjnych nowości produktowych, które z pewnością znajdą się wśród laureatów kolejnych edycji konkursu.

 

www.janssen-cosmetics.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ