3 techniki
3 techniki

Zabiegi powiększania warg stają się coraz popularniejsze, choć do niedawna kojarzyły się z mało estetycznym, przesadnym, od razu rzucającym się w oczy efektem. Wyraźnie widoczny z profilu wysunięty do przodu dziubek był przyczyną wielu żartów.

 

Nowoczesne zabiegi powiększania ust dają zupełnie inny rezultat. Jest wiele klinik i wielu specjalistów, zarówno wśród lekarzy, jak i kosmetologów, którzy mają autorskie sprawdzone metody modelowania warg. Tu przedstawiamy trzy najpopularniejsze obecnie metody, cieszące się coraz większym zainteresowaniem i rozpoznawalnością wśród klientek. Różnorodność tych technik pozwala wybrać kształt ust, który najbardziej kobietom odpowiada. Wspólną, charakterystyczną cechą zaprezentowanych metod jest efekt wypełnionych, ale płaskich warg, bez wystającego „dziubka”.

 

Baby Doll Lips®

To jedna z najpopularniejszych metod powiększania ust, stworzona przez Olgę Morito z Centrum Upiększania Twarzy oraz Aleksandrę Sieczko z Mililitra Piękna. Tworząc tę autorską technikę, wyszłyśmy naprzeciw oczekiwaniom klientek, które pragnęły mieć po prostu większe i pełniejsze wargi, nadal jednak w oryginalnym kształcie. Metoda powstała we współpracy z naszymi klientkami, aby móc zapewnić im dokładnie taki efekt, jakiego oczekują. Dzięki ustaleniu przed każdym zabiegiem planu i kierunku naszego działania, wiedziałyśmy, że większość kobiet nie może sobie pozwolić wizerunkowo na przerysowane i nienaturalne wargi. Stawiamy na powiększanie i wypełnianie ust w takich proporcjach, aby idealnie pasowały do kształtu twarzy. Chodzi o uzyskanie łagodnych konkurów, dzięki czemu buzia wydaje się pogodniejsza, weselsza i odmłodzona.

Głównymi założeniami naszej techniki jest uzyskanie kształtu serca z podkreślonym i delikatnie zaokrąglonym łukiem kupidyna. Rezygnujemy z powiększania szerokości ust na rzecz ich wysokości, w środkowych częściach „otwieramy” wargi ku górze z łagodnie schodzącymi bocznymi częściami.

Efekt ten możemy uzyskać, stosując się kluczowych zasad technicznych:

  • dokładnego miejsca wkłucia,
  • precyzyjnej głębokości,
  • konkretnego odstępu od błony śluzowej,
  • odpowiedniej szybkości podania,
  • minimalnej ilości podawanego preparatu,
  • wprawnego ruchu igłą w tkance i ułożenia tkanki podczas podania preparatu.

Prócz tego, że kładziemy duży nacisk na względy estetyczne wykonywanych przez nas zabiegów, metoda ta jest również jedną z najbezpieczniejszych na rynku beauty. Wkłucia w konkretnych miejscach ust, na odpowiedniej głębokości, przy użyciu minimalnej ilości preparatu przy każdym wkłuciu sprawiają, że to metoda prewencyjna dla wkłuć donaczyniowych. Ze względu na ogromną popularność została ona opatentowana i zastrzeżona w Urzędzie Patentowym w 2020 roku. 

 

W rosyjskim stylu

Moda na usta rosyjskie przyszła do nas ze Wschodu, przy czym Rosjankom nie zależało na naturalnym efekcie, lecz na takim, który od razu będzie przykuwać uwagę. Wargi wymodelowane tymi technikami charakteryzują się mocno zarysowanym łukiem kupidyna, ostrymi kątami oraz jak największą wielkością przy idealnie płaskim kształcie.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ