Masaż doskonały z Norden Cosmetics
Masaż doskonały z Norden Cosmetics

Żyjemy w czasach, gdy podarowanie sobie chwili relaksu jest niezwykle ważne. Można śmiało powiedzieć, że umiejętność odpoczywania jest istotniejsza niż kiedykolwiek, ponieważ stres cywilizacyjny połączony z przewlekłym zmęczeniem stanowią problem, z którym zmaga się większość społeczeństwa. Żyjemy w biegu, przebodźcowani natłokiem informacji, zapominając o tym, że odpoczynek jest tak samo ważny, jak oddech. Sposobów na zdjęcie napięcia z naszego ciała może być wiele. Jednym z nich jest masaż. Masaż wykonany w sposób doskonały. Jak go wykonać? Należy zadbać o kilka czynników – szczyptę magii na wyciągnięcie dłoni. 

 

Zacznijmy od tego, że każdy z nas ma wybór. Pierwszym krokiem do obdarowania drugiego człowieka momentem relaksu jest uświadomienie mu potrzeby, że ciało wymaga zadbania, jeśli życiowy wir zwolnienia, jeśli chcemy żyć w dobrym zdrowiu psychicznym i fizycznym. Wybierając markę, która odpowiedzialna będzie za pielęgnację w salonie kosmetycznym warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Czy kosmetyki do pielęgnacji są wykonywane w zgodzie z natur��, poszanowaniu zwierząt i środowiska naturalnego? Czy marka ta ma w swoim asortymencie wachlarz możliwości, który zaspokoi potrzeby klientów nawet ze specjalnymi wymaganiami skórnymi? Każdy z nas jest inny, ma inne preferencje nie tylko co do zapachów, ale i konsystencji produktów, dlatego ważne jest by, zapewnić drugiemu człowiekowi interesujące, wielobarwne menu – masaż stanowiący danie główne, przystawkę i deser w jednym – pełnię satysfakcji.

 

 

Przystawka: masaż dla zmysłów

Każdy masaż powinien odpowiadać preferencjom osoby, która poddawana jest błogiej chwili relaksu. Chcąc podarować jej ciału przyjemność warto zadbać nie tylko o świece, które wprowadzą błogi nastrój i sprawią, że przeniesie się do innego świata, ale i zapach. Zmysł węchu to niezwykle silny narząd u każdego człowieka, dlatego warto zapytać przed rozpoczęciem masażu jakie nuty zapachowe preferuje nasz Gość. W jaki świat chciałby się przenieść? Czy chciałby się znaleźć w orzeźwiającym parku pełnym cytrusów? Widzi siebie na targu pełnym orientalnych przypraw, a może na środku kwiecistej polany? Wykorzystanie zapachów pochodzenia naturalnego sprawi, że umysł będzie w stanie wyłączyć natrętne myśli, zaufa masażyście, ale i przeniesie się do bajki stworzonej w hotelu bądź SPA. 

By przystawka zachęciła naszego gościa do dalszej konsumpcji przyjemności, ciało powinno zostać odpowiednio oczyszczone. Wykorzystując peelingi przygotujemy ciało do dalszych zabiegów, a delikatne scruby, bazujące na naturalnych olejach roślinnych (np. sezam indyjski, słodkie migdały, pestki winogron, krokosz barwielski, rzepaku, nasion palmy oleistej, masło shea, masło z nasion kakaowca) sprawią, że umysł będzie chciał przedłużyć tą błogą chwilę. 

 

 

 

Danie główne: masaż pełen relaksu

Pamiętajmy jednak, że zadowolenie osoby masowanej zależy również od podejścia i satysfakcji masażysty wykonującej zabieg. Dobrane kosmetyki powinny więc sprawiać, że dobrze się masuje, a szeroki wachlarz olejów, masek czy maseł wtapiają się w ciało. Co ważne, pamiętajmy, że dobry kosmetyk nie wysusza rąk, które stanowią narzędzie pracy masażysty. Wszystko to sprawia, że również konsument błogiego relaksu wychodzi w pełni zadowolony. Jego ciało jest zrelaksowane, silnie nawilżone, a wychodząc z zabiegu nie ma poczucia, że jego skóra jest ciężka bądź pokryta smugami. Pozwól, by masaż stanowił otulenie dla zmysłów, ciała i umysłu. 

 

 

 

Deser: masaż jest podróżą

Wykonywanie masażu swoim Gościom, to doskonałe narzędzie dla każdego właściciela SPA, a nawet hotelu czy pensjonatu. Nawet jeśli wcześniej nasza przestrzeń nie przewidywała tego rodzaju zabiegu, to warto pamiętać, że może stanowić on dodatkową podróż, która sprawi, że zadowolony i odprężony Klient wróci po… więcej. Tak naprawdę to w jaką podróż zabierzemy naszych Gości zależy tylko od wyobraźni. Komponując wspaniałe, doskonałe menu naszych masaży jesteśmy w stanie ponieść wodze fantazji i sprawić, że po daniu głównym, jakim jest masaż, osoba masowana będzie miała chęć na kolejny zabieg. 

Rzecz jasna ich dostępność może się różnić. Korzystając z kosmetyków posiadających wiele linii zapachowych i szeroką gamę produktów możemy modyfikować naszą ofertę: od letnich, delikatnych zabiegów, które wykończone zostaną zabezpieczeniem przed słońcem, po cięższe, takie, które mocniej oczyszczą naszą skórę bądź poprawią jej kondycję (np. silnie nawilżając). 

Człowiek? Jak każda istota potrzebuje odpoczynku, snu i pożywienia. Warto uświadamiać mu jego potrzeby i wyjść naprzeciw pragnieniom, które czasem mogą nie być wypowiadane wprost. Marka Norden Cosmetics jest po to, by w profesjonalny sposób podarować Ludziom odpoczynek. Wysoka jakość kosmetyków do profesjonalnych zabiegów w SPA i DaySPA, to lata doświadczenia i harmonia z naturą. Łotewska marka Norden Cosmetics to również 37 linii zapachowych, masła, oleje, peelingi oraz jakość. Może właśnie dlatego zabiegi wykonywane tymi kosmetykami stanowią zarówno przystawkę, danie główne jak i deser dla zmysłów? 

Jest to po prostu masaż doskonały. Prawdziwa uczta, na którą możesz pozwolić sobie już dziś i podarować ją innym. 

 

www.nordencosmetics.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ