Oczyszczanie wodorowe M'onduniq
Oczyszczanie wodorowe M'onduniq

Aquametiq hydra prime to urządzenie stworzone z myślą o mechanicznym oczyszczaniu twarzy. Może być użyte w samodzielnym zabiegu lub stanowić etap poprzedzający inne procedury kosmetyczne i kosmetologiczne.

 

Dokładne oczyszczenie skóry następuje za sprawą wodoru oraz specjalnie w tym celu opracowanych firmowych preparatów. Urządzenie zostało wyposażone w osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz efektach, jakie chcemy osiągnąć.

Wyjątkową cechą urządzenia Aquadermie hydra prime jest zastosowanie w nim głowicy Thermal Jadeit Conduction, która wykorzystuje niezwykłe właściwości jadeitu – kamienia szlachetnego znanego i wykorzystywanego przez człowieka od wieków.

 

Zasady działania

Zastosowanie w urządzeniu aktywnego wodoru pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry.

Metoda wykorzystana w urządzeniu Aquametiq hydra prime umożliwia dokładne oczyszczenie oraz nawilżenie skóry.

Przenikanie wodoru do głębszych warstw skóry odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, co dodatkowo zapewnia głęboką eksfoliację. Dzięki temu, nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy skórę przed przedwczesnym starzeniem.

 

Większa skuteczność

Na potrzeby urządzenia została stworzona seria preparatów, które można stosować w firmowych rytuałach zabiegowych M'onduniq. Dodatkowo istnieje możliwość łączenia produktów Aquametiq z innymi liniami marki M'onduniq, w tym z kwasami oraz produktami z serii DermiéBOOST. Poszerza to  wachlarz rozwiązań kosmetycznych i daje większe możliwości specjalistom pracującym na firmowych preparatach.

Na potrzeby zabiegu stworzono też lotiony, które stosuje się w zależności od typu skóry klienta i efektów, które chcemy osiągnąć. Preparaty z serii Aquadermie hydra prime do zabiegu oczyszczania wodorowego to:

  • Aquametiq acid A – preparat do skóry problematycznej, tłustej i mieszanej. 
  • Aquametiq sensi prime A1 – lotion przygotowany z myślą o głębokim procesie oczyszczania skóry twarzy i okolic zabiegowych, który ma właściwości łagodzące oraz kojące.
  • Aquametiq hydra B, który umożliwia oczyszczanie skóry przesuszonej, chroniąc ją przed nadmierną utratą wody.
  • Aquametiq lumio prime C umożliwiający oczyszczanie wodorowe skóry wrażliwej, naczyniowej, zaczerwienionej oraz z przebarwieniami.
  • Aquametiq osmo prime D – woda osmotyczna uzyskiwana w procesie odwróconej osmozy. 

 

Dzięki świetnej technologii oraz zróżnicowanym preparatom oczyszczanie wodorowe staje się zabiegiem uniwersalnym, a zarazem dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta. To sprawia, że urządzenie świetnie się sprawdzi w każdym gabinecie kosmetycznym.

 

Więcej informacji: www.monduniq.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ