„Podaj dobro dalej” z ARKANA
„Podaj dobro dalej” z ARKANA

Firma kosmetologiczna ARKANA wychodzi z inicjatywą „Podaj dobro dalej”, która ma wspierać służbę zdrowia w walce z pandemią. Jak dołączyć do akcji? 

 

Konieczność częstego stosowania produktów do dezynfekcji o wysokiej zawartości alkoholu mocno wysusza i podrażnia skórę. Dlatego firma kosmetologiczna ARKANA, która specjalizuje się w tworzeniu preparatów dla skóry problematycznej, przekazała szpitalom w Tarnowie i we Wrocławiu kosmetyki pielęgnacyjne dla podrażnionej skóry. Produkty zostały też dostarczone fundacji Evy Minge „Black Butterflies”, która szyje dla szpitali maseczki ochronne. Na tym jednak nie kończy się pomoc ze strony wrocławskich specjalistów kosmetologii.

 

Dać uśmiech tym, którzy dbają o nasze zdrowie

 

Może sam znasz lekarza, ratownika, pielęgniarkę czy sanitariusza, który w tym ciężkim okresie walczy o zdrowie innych? Dzięki akcji ARKANA „Podaj dobro dalej” właśnie teraz możesz w szczególny sposób podziękować tej wyjątkowej osobie. Wystarczy, że jesteś kosmetologiem i napiszesz na charytatywna@arkana.pl, podając dane osoby, którą chciałbyś obdarować i dodając krótkie uzasadnienie. Zgłoszone osoby otrzymają specjalnie przygotowane prezenty od firmy ARKANA. Dołącz do akcji i wywołaj uśmiech na czyjejś twarzy!

Odwiedź: www.sklep.arkana.pl/charytatywna-arkana

 
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ