Nowe standardy w epilacji
Nova Group: nowe standardy w epilacji

Marcin Piwiński, Dyrektor Działu Nova Med Nova Group

 

Firma Nova Group od lat działa na rynku medycyny estetycznej, wellness & spa, oferując swoim klientom specjalistyczną aparaturę i kosmetyki renomowanych marek. Jakie nowe rozwiązania znajdziemy w ich ofercie? Na pytania odpowiada Marcin Piwiński, Dyrektor Działu Nova Med Nova Group.

 

Dlaczego w Państwa opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny?

Laser Mediostar Monolith, stworzony przez światowego lidera, niemiecką firmę Asclepion Laser Technologies, wprowadza zupełnie nowe standardy w dziedzinie epilacji laserowej. Dzięki wykorzystaniu unikalnego połączenia dwóch długości fali (810nm i 940nm) pozwala na osiągnięcie jeszcze wyższej skuteczności przy epilacji, zarówno dla ciemnego, jak i jasnego owłosienia, dla każdego fototypu skóry, niezależnie od pory roku. Wprowadzono nowy typ głowic zabiegowych Monolith o rozmiarze plamki od 1 do rekordowych 10 cm2. Mediostar Monolith posiada niespotykaną dotychczas moc maksymalną 5 000W, co pozwala na zapewnienie wyjątkowej skuteczności także w przypadku zabiegów na cienkich włoskach. Niezwykle skuteczny system chłodzenia, stanowiący kombinację chłodzenia kompresorowego i chłodzenia ogniwami Peltiera sprawia, że zabieg jest komfortowy i bezpieczny. W głowicach Monolith istnieje możliwość stosowania jednorazowych nakładek, które gwarantują najwyższy poziom higieny. Ponadto laser oferuje możliwość wykonywania szerszego spektrum zabiegów takich jak: fotoodmładzanie, leczenie aktywnego trądziku czy leczenie zmian naczyniowych.

Kongres i Targi LNE to okazja do spotkania oko w oko z klientami. Jakie nowości czekały na nich na Państwa stoisku?

Na Targach LNE przedstawiliśmy dwie nowości – innowacyjny laser Mediostar Monolith oraz doskonałe urządzenie Liftera, wykorzystujące technologię skoncentrowanych ultradźwięków wysokiej częstotliwości (HIFU) do zabiegów na twarz i ciało. W Lifterze zastosowano opatentowaną Technologię Dyfuzji Termalnej (TDT™) służącą do efektywnego skupiania dyfuzji energii cieplnej, na różnych głębokościach tkanki podskórnej, co zapewnia efekt jednorodnego podgrzania i stymulacji. W urządzeniu można zastosować dwie głowice: liniową – idealną dla płaskich powierzchni oraz punktową (Typu Pen) – stosowaną w przypadku niejednorodnych powierzchni. Pozwala to na najbardziej kompleksowe podejście do zabiegów HIFU.

Na jakie korzyści ze stałej współpracy z Państwa firmą mogą liczyć kosmetyczki? 

Wszyscy nasi klienci otrzymują od nas pełne wsparcie na wielu płaszczyznach, także w zakresie szkoleń. Naszym kluczowym celem jest właściwe przygotowanie do pracy z nowym urządzeniem. Regularnie organizujemy prezentacje i konferencje naukowe, które są idealną okazją do pogłębienia wiedzy, a także wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Naszym partnerom oferujemy również wsparcie marketingowe, tak aby wspomóc proces pozyskiwania klientów, wykorzystując do tego sprawdzone działania, m.in. kampanie medialne, działania w mediach społecznościowych, wsparcie wizerunkowe.

Jakie kierunki rozwoju wyznaczają sobie Państwo na najbliższy czas?

Firma Nova Group od lat rozwija się bardzo dynamicznie, stale poszerzając ofertę produktów, tak aby nie tylko zaspakajać potrzeby klientów, ale również je wyprzedzać. W naszym szerokim portfolio znajduje się kompletna oferta kierowana do klinik i gabinetów – poczynając od foteli, leżanek i pomocników zabiegowych, przez selektywne marki kosmetyczne, po najbardziej zaawansowane technologie laserowe. Dzięki temu śmiało patrzymy w przyszłość stawiając na wprowadzanie nowych, innowacyjnych rozwiązań
renomowanych światowych producentów. Ważne są dla nas: bezpieczeństwo i wysoka efektywność zabiegowa oraz to, co najistotniejsze, czyli zadowolenie naszych obecnych i przyszłych klientów.

 

Sprawdź wszystkich laureatów nagrody Innowacje 39. Kongresu i Targów LNE

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ