LART Supreme: rewolucja w manicure tytanowym
LART Supreme: rewolucja w manicure tytanowym

Violetta Mrowiec – właścicielka firmy

 

Śledzisz innowacje w dziedzinie stylizacji paznokci? Koniecznie musisz poznać nagrodzony produkt LART Supreme. O wyjątkowej ofercie LART i planach na przyszłość opowiada Violetta Mrowiec – właścicielka firmy.

 

 

Dlaczego w Państwa opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny?

LART Supreme to jedyny na świecie wysoce efektywny, zintegrowany, jednoetapowy system profesjonalnych produktów do manicure tytanowego, który dzięki zastosowaniu jednego produktu do aplikacji jako baza, top i wysuszacz, gwarantuje łatwiejszą pracę, wydajność, pewność efektów przy każdej stylizacji i jeszcze większe zyski. Rewolucyjna technologia pudrów Integrated Safe Color System® zapewnia ultraszybkie schnięcie, dzięki czemu czas pracy skraca się o 25%.  LART Supreme jest całkowicie bezpieczny dla kobiet w ciąży i dla diabetyków. W trakcie aplikacji nie stosujemy lampy UV/LED. Bez problemu radzi sobie z trudną, problematyczną płytką czy paznokciami uszkodzonymi mechanicznie. Wypełnia nierówności, wzmacnia i odbudowuje uszkodzoną płytkę dzięki zawartości witaminy E i wapnia, ponadto powoduje szybszy wzrost paznokci i nadaje im twardość. Z jego pomocą można przedłużyć paznokcie na szablonie do dowolnej długości.

Kongres i Targi LNE to okazja do spotkania oko w oko z klientami. Jakie nowości czekały na nich na Państwa stoisku? 

Największym wydarzeniem była oczywiście oficjalna premiera LART Supreme – pierwszego na świecie jednoetapowego systemu do manicure tytanowego. Swoją premierę na Targach LNE miała również nowa, wiosenna kolekcja lakierów hybrydowych LART.

Na jakie profity ze stałej współpracy z Państwa firmą mogą liczyć kosmetyczki?

W ramach współpracy klienci mogą liczyć na szereg profitów:

  • stały kontakt ze szkoleniowcami, którzy na bieżąco odpowiadają na ewentualne dodatkowe pytania,
  • szkolenia/webinary/transmisje online ze zdobień na tytanie, pracy frezarką, przedłużania paznokci na szablonie – posiadamy najszerszą ofertę szkoleń z manicure tytanowego na rynku, reprezentujemy najwyższe standardy edukacyjne, potwierdzone certyfikatami jakości,
  • organizujemy mnóstwo wydarzeń, warsztatów, które edukują i inspirują,
  • zapewniamy silne wsparcie marketingowe i biznesowe,
  • już wkrótce uruchomimy atrakcyjny Program Partnerski,
  • nasi najlepsi klienci mogą poszerzyć współpracę z nami, stając się punktem szkoleniowym lub autoryzowanym.

Jakie kierunki rozwoju wyznaczają sobie Państwo na najbliższy czas? 

Rok 2019 to dla nas rok intensywnego rozwoju, nie tylko na rynku polskim, ale i europejskim. Poszukujemy do współpracy partnerów biznesowych oraz dystrybutorów. Ponadto poszerzamy naszą ofertę produktową o kolejne innowacje, mające odpowiadać na potrzeby profesjonalnych stylistów paznokci. Wyznaczamy trendy w stylizacji paznokci metodą tytanową i już za kilka lat chcemy znaleźć się w każdym kraju europejskim… i nie tylko. Mamy ciągle nowe pomysły i zamierzamy nadal rozwijać się w tym tempie. 

 

Sprawdź wszystkich laureatów nagrody Innowacje 39. Kongresu i Targów LNE

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ