Konkurs z Crystal Lashes
Konkurs z Crystal Lashes

Wiemy, jak trudno Ci otwarcie przyznać, że jesteś z siebie dumna, bo wszyscy mamy zakorzenione przekonanie, że nie wypada się przechwalać. Jednak dziś mówimy NIE stereotypom! Doceń swoje osiągnięcia i powiedz głośno, z czego jesteś dumna!

 

„Jestem z siebie dumna, gdy...”

Zastanów się przez chwilę, kiedy jesteś z siebie szczególnie zadowolona i podziel się tym z nami w komentarzu pod postem: www.facebook.com/LNEpolska/posts/10158640978893486

Dzięki temu będziesz mieć szansę wygrać jeden z trzech zestawów trzech profesjonalnych pęset z Linii Premium @Crystal Lashes o wartości 200zł! 

Na odpowiedzi czekamy do 27 listopada, a zwycięzców ogłosimy do 30 listopada.
Tymczasem życzymy Ci wielu powodów do dumy i już nie możemy się doczekać odpowiedzi w komentarzach!

 

Więcej o nagrodzie: Linia Premium w Crystal Lashes® to najwyższej jakości akcesoria do przedłużania i zagęszczania rzęs, dzięki którym praca staje się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej! Marce zależy na zadowoleniu każdej klientki, dlatego stale poszerza swój asortyment o nowe produkty wykonane z najlepszych materiałów oraz pracuje nad ulepszaniem poprzednich.

Pełną ofertę produktów @Crystal Lashes znajdziesz na stronie www.crystallashes.pl, a z kodem: WYSYŁKA do niedzieli (22.11) gwarantujemy darmową dostawę na terenie całej Polski!

 

REGULAMIN KONKURSU

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ