Kongres M’onduniq
Kongres M’onduniq

28 października w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie odbył się Kongres Naukowy M’onduniq.

Konferencja połączona była z galą finałową pierwszej edycji plebiscytu „Best Beauty Diamonds M'onduniq Awards 2019”. Wybrani przez jury klienci otrzymali tytuł „Diamentowy Obiekt M’onduniq”.

Intensywny dzień rozpoczął się od powitania przybyłych gości oraz od bloku szkoleniowego poświęconego sprzedaży produktów oraz usług przez obiekty kosmetyczne. Ważnym punktem tej części konferencji był wykład o zarzadzaniu salonem i personelem. Kolejna część kongresu upłynęła pod znakiem prezentacji Międzynarodowego Centrum Badań Klinicznych M’onduniq, o którym więcej można przeczytać na www.badania.monduniq.pl. Odwiedzając witrynę można też zgłosić swoją kandydaturę do programu badań aplikacyjnych.

W spotkaniu udział wzięła Ilona Adamska, wieloletnia twarz marki M’onduniq. Jej wykład pt. „Jak przekuć hejt w sukces?” był niezwykle energiczny w pełni zaangażował uczestników. Wykład był połączony z promocją i podpisywaniem najnowszej książki pani Ilony. Część szkoleniową zamknął wykład na temat kuracji łączonych w kosmetyce i kosmetologii z wykorzystaniem aparatury.

Po krótkiej przerwie rozpoczęła się część oficjalna - bankiet połączony z galą rozdania nagród. Statuetki oraz certyfikaty potwierdzające otrzymanie wyróżnienia w plebiscycie „Best Beauty Diamonds M'onduniq Awards 2019” wręczyły Ilona Adamska oraz Anna Orłowska. Obie panie zostały również wyróżnione statuetkami za wkład w rozwój branży beauty. Część oficjalną uświetnił występ znakomitej skrzypaczki. LNE było partnerem wydarzenia.

Relacja z wydarzenia na www.monduniq.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ