Iossi PRO
Iossi PRO

O innowacyjnym kosmetykach Iossi Pro opowiada Joanna Hołuj, Właścicielka marki {iossi} natural skin care 

 

LNE: Dlaczego, w Państwa opinii, nagrodzony produkt jest innowacyjny?

Joanna Hołuj: Przede wszystkim dziękuję za to wyróżnienie! Dla naszej marki to zaszczyt, tym bardziej, że premiera linii naturalnych kosmetyków IOSSI PRO miała miejsce zaledwie kilka miesięcy temu. Wdrażając nowe produkty chcieliśmy udowodnić, że można produkować naturalne, technologicznie nowoczesne kosmetyki, które są zarazem wygodne w stosowaniu. Zawierają najlepiej przebadane składniki aktywne w wysokich stężeniach, posiadają lekkie konsystencje, pachną przepięknie, a eleganckie, szklane opakowania cieszą oko. Linia IOSSI PRO to przykład tego, że świat naturalnych kosmetyków idzie do przodu – w stronę zaawansowanych formuł z segmentu premium.

Nową serię wyróżnia silne działanie, które poparliśmy szerokim spektrum badań aparaturowych w niezależnych laboratoriach. Zależało nam, aby wyjść poza standardową pulę obowiązkowych testów, które towarzyszą rejestracji nowych kosmetyków. Nasi klienci zachwycili się również lekkimi konsystencjami i świeżymi, optymistycznymi zapachami – te sprawiają, że codzienna pielęgnacja staje się niezwykle przyjemnym doświadczeniem. 

W linii PRO harmonijnie połączyliśmy różne trendy kosmetyczne. Zdecydowanie czuć mój zachwyt pielęgnacją azjatycką, choć nie umiem odkochać się ze składników, które sprawdziły się w naszej klasycznej linii. Czerpię z tego co było i sięgam po więcej.

Czarno-biała, minimalistyczna oprawa graficzna jest spełnieniem moich marzeń. Szklane butelki, w tym typu airless, prezentują się elegancko, a przy tym zabezpieczają sam produkt. Opakowania, zaprojektowane przez kolektyw Łobzowska Studio, dostały się do finału najstarszego konkursu wzorniczego w Polsce Dobry Wzór. Premierze linii PRO towarzyszyła kampania w klimacie body neutrality z udziałem kobiet, które na co dzień pracują w IOSSI. Myślę, że zaskoczyliśmy wszystkich - pod wieloma względami!

 

Jakie jeszcze produkty kosmetyczki znajdą w ofercie firmy?

Oferujemy szeroką gamę produktów do pielęgnacji i oczyszczania skóry twarzy: esencjonalne olejki do masażu, kremy, pachnące serum, esencję, delikatnie złuszczające pasty, ultra-łagodną piankę.  Wizażystki, które stosują nasze kosmetyki u największych gwiazd ekranu, zapewniają o ich efekcie wow - i to już od pierwszej aplikacji. Jest to szczególnie widoczne w przypadku cery zmęczonej, niedospanej, szarej. Produkty IOSSI czynią skórę wypielęgnowaną i przepięknie rozświetloną. 

 

W jaki sposób zachęcacie Państwo profesjonalistów do współpracy?

Zapraszamy do współpracy właścicieli salonów i gabinetów kosmetycznych, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę z dedykowanym rabatem oraz korzystnym systemem przyznawania gratisów. Oferujemy możliwość składania mniejszych zamówień, niż nasze standardowe MOQ. Posiadamy również profesjonalne zaplecze szkoleniowe – dzielimy się wiedzą o produktach zarówno online, jak i stacjonarnie, w siedzibach naszych partnerów. 

 

Czym zaskoczycie Państwo rynek w najbliższym czasie? 

Na pewno będziemy rozwijać obie linie – basic oraz PRO. Myślimy również o linii kosmetyków do masażu. Będzie lekko, skutecznie i bardzo przyjemnie.

 

www.iossi.eu

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ