HEJT STOP
HEJT STOP

Akcja społeczna MOJE PIĘKNO - MOJA SPRAWA to projekt metamorfoz, skierowanych do kobiet, które w ramach uczestnictwa mogą korzystać z konsultacji oraz zabiegów u profesjonalnych specjalistów, dopasowanych do ich potrzeb. Akcja skierowana jest do osób, borykających się z przypadłościami, które w znaczny sposób wpływają na ich pewność siebie: deformacje twarzy, uporczywy trądzik, blizny, naczyniaki, a także oszpecenie w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub nieudanej operacji plastycznej. Nad metamorfozami pracuje zespół profesjonalistów lekarzy oraz specjalistów, m.in.: dermatolog, dietetyk, lekarze medycyny estetycznej, kosmetolog, wizażystka, stylistka fryzur oraz trenerka personalna. To „dream-team”, który walczy z kompleksami polskich kobiet.

 

AKCJA SPOŁECZNA: Moje Piękno – Moja Sprawa

 

Zespół Moje Piękno – Moja Sprawa pracuje nad akcją całkowicie non-profit. Dzięki mediom społecznościowym docierają do wielu kobiet, w których próbują zaszczepić pełną akceptację do swojego wyglądu. Każda Bohaterka to nowa i wyjątkowa historia.

Misja została zapoczątkowana przez Joannę Walaś. Asia jest wizażystką z długoletnim stażem i codziennie obserwuje jak wygląd zewnętrzny wpływa na pewność siebie i komfort życia Polek. W trakcie długich sesji wizażu słucha z jakimi kompleksami borykają się na co dzień, będąc jednocześnie wspaniałymi i wartościowymi kobietami. Okazuje się, że zdecydowana większość tych kompleksów, spowodowana jest środowiskiem zewnętrznym i wszechogarniającym hejtem.

„Postanowiłam z tym walczyć i propagować myśl, że piękno jest sprawą indywidualną. Moje Piękno - Moja Sprawa!” – mówi Joanna.

Wisienką na torcie każdej metamorfozy, w skład której wchodzą wizyty u odpowiednio dobranych specjalistów oraz spersonalizowane zabiegi medyczne jest sesja wizażu. Makijaż, fryzura oraz profesjonalna sesja zdjęciowa, to jedynie dodatek w akcji. Ich celem jest przede wszystkim zabawa oraz sprawienie, aby Bohaterka poczuła się jak gwiazda. Efektem jest niezwykły błysk w oku, szeroki uśmiech i łzy niedowierzania. Dla bohaterek metamorfozy to nauka, która daje poczucie kontroli nad problemem, a dla twórczyni akcji – największa satysfakcja.

Obserwatorzy akcji Moje Piękno - Moja Sprawa widzą cały proces, moment początkowy, poznają jej przebieg i czekają na efekt końcowy. Najważniejsza jest przemiana wewnętrzna bohaterki. Długie rozmowy ze specjalistami, poczucie kontroli nad swoim problemem, zaangażowanie i skupienie na bohaterce, daje jej więcej niż niejeden podkład czy korektor. Bohaterki akcji Moje Piękno – Moja Sprawa przechodzą prawdziwą przemianę wewnętrzną, dzięki której stają się odważniejsze, zaczynają wierzyć we własne siły i w to, że my kobiety możemy przenosić góry!

 

Misja Społeczna – Manifest Piękna Wewnętrznego

 

Misja Moje Piękno -Moja Sprawa nie skupia się tylko na wyglądzie. Wygląd jest tylko efektem ubocznym naszego samopoczucia i nastawienia do świata. Im jest ono lepsze, tym piękniej się czujemy. Ideą akcji jest dawanie kobietom mocy i poczucia kontroli nad swoim wyglądem.

Aby zgłosić się do bezpłatnej metamorfozy należy napisać kilka słów o sobie, załączyć swoje zdjęcie i wysłać maila na adres: joanna@mojepieknomojasprawa.com

 

www.mojepieknomojasprawa.com

www.facebook.com/mojepieknomojasprawa

www.instagram.com/mojepiekno.mojasprawa

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ