AllePaznokcie: innowacyjne SOS dla paznokci!
AllePaznokcie: innowacyjne SOS dla paznokci!

Anna Karolak, Dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju.

 

Firma Allepaznokcie otrzymała nagrodę Innowacji 39. Kongresu i Targów LNE za bazę do paznokci Base S.O.S. Therapy – formułę korygującą niedoskonałości płytki oraz zapewniającą rekonstrukcję słabych, miękkich i łamliwych paznokci. O swoich produktach i planach na przyszłość opowiada Anna Karolak – dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju.

 

Dlaczego w Państwa opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny? 

Baza S.O.S. Therapy to specjalistyczny produkt do stylizacji paznokci, który został stworzony z myślą o klientkach z miękkimi i zniszczonymi paznokciami, w celu ich odbudowy i rekonstrukcji. 
W produkcie została zastosowana unikalna formuła bazy żelowej z technologią Cool Cure, która nie powoduje dyskomfortu i uczucia pieczenia podczas utwardzania w lampie. Produkt jest elastyczny i gęsty, dzięki czemu idealnie nadaje się do utwardzenia naturalnej płytki oraz nadbudowania łuku zabezpieczającego przed urazami mechanicznymi. Lekko różowy kolor bazy kamufluje niedoskonałości i przebarwienia zapewniając naturalny i zdrowy wygląd paznokci.

Kongres i Targi LNE to okazja do spotkania oko w oko z klientami. Jakie nowości czekały na nich na Państwa stoisku?

Wiosenna edycja Targów LNE to niepowtarzalna okazja do spotkań z profesjonalistkami w branży paznokciowej. Na tę okoliczność stworzyliśmy specjalną strefę pokazową Akademii MollyLac, w której nasza instruktorka prezentowała:  innowacyjny produkt Base S.O.S. Therapy MollyLac, premierowy Powder Gel Allepaznokcie, czyli produkt o konsystencji musu, mocy akrylu i elastyczności żelu; Spider Gel Allepaznokcie – ciągnący żel do precyzyjnych zdobień; Podologic Gel Allepaznokcie do rekonstrukcji i odbudowy płytki paznokcia przeznaczony dla podologów. Dodatkowo zorganizowaliśmy wiele atrakcji dla stylistek, w których mogły za darmo przetestować lakier hybrydowy MollyLac oraz odebrać wyróżniającą się w tłumie torbę #Allegirl.

Na jakie profity ze stałej współpracy z Państwa firmą mogą liczyć kosmetyczki? 

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i akcje promocyjne, dodatkowo na prośbę naszych klientek przygotowaliśmy filmy instruktażowe i szkolenia online. Zachęcamy do obserwowania facebooka MollyLac i Allepaznokcie.pl, na których organizujemy liczne konkursy, inspirujemy stylistki oraz dzielimy się swoim doświadczeniem. 

Jakie kierunki rozwoju wyznaczają sobie Państwo na najbliższy czas?

Firma Allepaznokcie w 2019 roku stawia przede wszystkim na dalszy rozwój marki Allepaznokcie i wprowadzenie innowacyjnych produktów do stylizacji paznokci MollyLac. Jesteśmy w fazie testowania unikalnych produktów, które nie tylko wzmocnią paznokcie, ale nadadzą nadzwyczajny efekt stylizacji. Do oferty wprowadziliśmy liczne akcesoria wspomagające pracę stylistki: kufry, lampy, cążki, frezy, pędzelki itp. Dodatkowo pracujemy nad stworzeniem w samym centrum Łodzi Akademii MollyLac, w której każda stylistka będzie mile widziana. To wyjątkowe miejsce na mapie Polski będzie przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych stylistek paznokci, które będą chciały posiąść cenną wiedzę i praktykę.

 

 

Sprawdź wszystkich laureatów nagrody Innowacje 39. Kongresu i Targów LNE

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ