W kosmetycznym siódmym niebie
W kosmetycznym siódmym niebie

 

 

Nazywam się Anna Bernat. Jestem z wykształcenia kosmetyczką. W roku 2006, tuż po zakończeniu szkoły, zaczęłam pracę w gabinetach kosmetycznych i spa (również jako manager). Swój wymarzony gabinet kosmetyczny „Siódme Niebo" prowadzę od dwóch lat. Kosmetyka i kosmetologia od zawsze były moją największą pasją. Chciałam ją połączyć z pracą i miłością do piękna, by móc jak najlepiej pomagać innym. 
W roku 2019 wygrałam konkurs na najlepszą kosmetyczkę roku w konkursie Mistrzowie Urody w powiecie starachowickim. W roku 2020 również udało mi się zdobyć ten tytuł, za co ogromnie dziękuję moim klientkom!

W „Siódmym Niebie” zajmuję się pielęgnacją ciała i twarzy, pomagam cudownym kobietom wydobyć i podkreślić ich naturalne piękno, a także odzyskać pewność siebie. Cieszę się, że indywidualnie dobierane przeze mnie zabiegi przynoszą tak dobre i szybkie efekty – to mój wielki sukces zawodowy. To oraz wypełniony po brzegi grafik i mnóstwo, naprawdę mnóstwo pięknych opinii zadowolonych klientek. Dla mnie jest to największa satysfakcja.

Klientki, które do mnie przychodzą, polecają mnie swoim znajomym, a same zawsze wracają. Wracają do mnie i do miejsca, które wzbudziło w nich pozytywne emocje. Ich opinie są dla mnie bardzo ważne, ponieważ ich miłe słowa motywują mnie jeszcze bardziej do tego, aby wciąż się rozwijać i zawieszać sobie coraz wyżej poprzeczkę. Dzięki nim wiem również, że jestem w odpowiednim miejscu. W moim wymarzonym miejscu na ziemi!

 

Anna Bernat „Siódme niebo”

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ