redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Zobacz najnowsze LNE
16/05/2016
Sprawdź o czym piszemy w numerze na maj/czerwiec. LNE 106 to prawie 200 stron wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce!

Wiosenna energia już na dobre zagościła w redakcji LNE! I zawdzięczamy to nie tylko słonecznej pogodzie, ale przede wszystkim ogromnemu sukcesowi kwietniowej edycji Kongresu i Targów LNE. Inspirujące wykłady i dyskusje, ciekawe spotkania, rozmowy z ekspertami z całego świata i tysiące profesjonalistów z branży beauty, dla których kongresowy weekend był obowiązkowym punktem w kalendarzu sprawiły, że z euforią planujemy kolejne Kongresy. Mamy nadzieję, że najlepszym podziękowaniem będzie dla Was jeszcze więcej atrakcji podczas jesiennej edycji imprezy, ale…powróćmy na chwilę do jakże przyjemnej teraźniejszości! Oddajemy w Wasze ręce kolejny numer LNE, którego dossier jest bardzo na czasie.

„Wielowymiarowe wyszczuplanie” oznacza kompleksowe podejście do tego tematu i takie właśnie jest nasze dossier. Znajdziecie w nim artykuły przygotowane przez ekspertów-praktyków, którzy znają klucz do skutecznego modelowania sylwetki – działają wielowymiarowo, bo tylko takie działanie jest gwarancją sukcesu.

Warto też zgłębić z nami tajniki medycyny estetycznej i trychologii, dowiedzieć się jak powinna wyglądać pomoc przedmedyczna w gabinecie oraz wypróbować rady trenerów marketingu, którzy wyjaśniają jak planować promocje i skutecznie sprzedawać. Z kolei w dziale „Kosmetologia w praktyce” przeczytacie o najnowszych rozwiązaniach zabiegowych, na które warto zwrócić uwagę.

Z radością witamy też nowe trendy w makijażu – make-up brązujący z akcentem kolorystycznym, modny „nude look, ślubne retro, a nawet pełne przepychu stylizacje rodem z „Dynastii”. To wszystko znajdziecie w dziale make-up!
Inspirującej lektury!

 

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury