Warsztaty MASTERCLASS - LNE
Pobierz aplikację LNE Apple Store Logo Google Play Logo
 
Warsztaty MASTERCLASS
15/02/2017

35K-plakatKongresowe warsztaty MASTERCLASS dla tych,
którzy zawsze chcą wiedzieć więcej.

Już tradycyjnie podczas Kongresu LNE odbędą się certyfikowane warsztaty MASTERCLASS, podczas których nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w kameralnym gronie. Tym razem przygotowaliśmy aż cztery spotkania:

 

MASTERCLASS: Podologia: Najczęstsze problemy skórne w praktyce podologicznej – modzele, odciski, pękające pięty i inne hiperkeratozy. Różnicowanie i sposoby prowadzenia terapii.

Termin: 1 kwietnia (sobota), 11.00-13.30
Cena: 99 zł
Masterclass ma charakter pokazowy. Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa.
UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Na stopach występują różne problemy skórne, mające etiologię genetyczną lub nabytą. Podczas wykładu oraz praktycznej części pokazowej zróżnicujemy te problemy oraz pokażemy optymalne metody radzenia sobie z nimi w gabinecie podologicznym.

 

Katarzyna Rozmysłowicz
Doświadczony podolog z 8-letnim stażem pracy, absolwentka i stypendystka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie (kierunek podologia). Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się jako wykładowca kongresowy oraz autorka specjalistycznych artykułów w pismach branżowych. Uczestniczka i wykładowca kongresów z zakresu podologii i diabetologii.

 

 

 

MASTERCLASS: ABC mikroodżywiania jako podstawa sukcesu w terapiach kosmetologicznych

Termin: 1 kwietnia (sobota), 15.00-17.30
Cena: 149 zł
Masterclass ma charakter wykładowy z elementami case study. Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa.
UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

  • poznasz najważniejsze zasady mikroodżywiania
  • zrozumiesz zależności pomiędzy niedoborami określonych składników odżywczych a problemami skóry (case study)
  • dowiesz się, jak dzięki mikroodżywianiu skutecznie zwiększyć efektywność terapii kosmetologicznych ukierunkowanych pod kątem anti-aging i najczęstszych problemów skóry

 

 

Marta Mieloszyk-Pawelec
Kosmetolog, magister farmacji, absolwentka Univesite de Bourgogne – Wydział Medycyny i Farmacji, kierunek mikroodżywianie i medycyna zdrowia. Specjalistka medycyny prewencyjnej i anti-aging. Prowadzi centrum LifeStyleMed w Warszawie.

 

 

 

MASTERCLASS: MAKE-UP – LIP ART

Termin: 2 kwietnia (niedziela), 9.00-11.30
Cena: 129 zł
Masterclass ma charakter pokazowy. Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa.
UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Podczas spotkania nauczycie się wszystkiego, co dotyczy makijażu ust – od tego jak dbać o skórę warg, przez wybór odpowiednich produktów do makijażu, profesjonalną aplikację kolorowych kosmetyków i ozdób, aż po techniki pracy przy użyciu akcesoriów do wykonywania makijażu. Karla nauczy Was jak w profesjonalny i zachwycający sposób stworzyć niesamowite makijaże ust.

 

Karla Powell (Wielka Brytania)
Światowej sławy, wielokrotnie nagradzana makijażystka znana z niezwykłej kreatywności, bogatego portfolio oraz imponującej liczby (ponad miliona!) fanów śledzących jej pracę poprzez media społecznościowe. Opracowuje makijaże do kampanii reklamowych, sesji i edytoriali, tworzy też nowe linie produktów dla makijażystów. Prowadzone przez nią warsztaty „Lip Art Masterclass” okazały się hitem w Wielkie Brytanii. Artystka po raz pierwszy wystąpi przed polską publicznością podczas Kongresu LNE.

 

 

 

MASTECLASS: Trychoterapia w praktyce

Termin: 2 kwietnia (niedziela), 13.30-16.00
Cena: 99 zł
Masterclass ma charakter pokazowy. Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa.
UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

W programie: omówienie protokołów zabiegowych i praktyczne pokazy pracy zespołowej w terapii problematycznej skóry głowy.

Dowiesz się, jak:

  • uniknąć powikłań po zabiegowych, dzięki rozpoznaniu przyczynowemu;
  • radzić sobie z trudnymi przypadkami w kwalifikacji tricho-terapeutycznej;
  • bezpiecznie wykonywać techniki elektro mezo-, karboksy- i światłoterapii;
  • stosować zabiegi łączone wspomagające leczenie dermatologiczne.

 

 

Kinga Jach-Skrzypczak
Prekursorka trychologii i trychoterapii w Polsce, prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej ISAT. Wykładowca konferencji branżowych oraz Kongresów LNE, autorka publikacji naukowych. Prowadzi gabinet Trichomedic w Poznaniu.

 

 

 

dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic
Dermatolog. Doświadczony praktyk i wykładowca. Specjalizuje się m.in. w laseroterapii, dermatoskopii, a także w trychologii – diagnozuje oraz leczy choroby włosów i skóry głowy. Wykonuje trichoskopię, zabiegi mezo- i karboksyterapii, a od wejścia na polski rynek techniki S.A.F.E.R. (2012 r.) przeprowadza tą metodą przeszczepy włosów. Jest autorką licznych publikacji i członkinią towarzystw naukowych: North American Clinical Dermatologic Society, Polskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów, SLDE oraz ISAT. Propaguje holistyczne podejście do pacjenta. Pracuje w poradni Osteomed w Krakowie.

 

 

Sylwia Barczewska-Cieślik
Kosmetolog, trycholog i położna. Kierunkowe wykształcenie w trzech obszarach łączyw unikatowej formule kompleksowego wspierania i tworzenia programów anti-aging dla pacjentów we własnej Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii „Mediestetic” w Kaliszu.
Członek–założyciel ISAT.

 

 

35K-laska-bottom

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury