redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Wakacyjny numer LNE
15/07/2016
Sprawdź, co kryje najnowszy numer LNE i dlaczego warto go wziąć na wakacje!

Wakacyjne miesiące to dobry czas, żeby zwolnić tempo, złapać trochę słońca i poszukać inspiracji. Długo zastanawialiśmy się jakie tematy poruszyć w tym wydaniu LNE, aby nie tylko przekazać Wam po raz kolejny solidną dawkę wiedzy, ale też zapewnić ciekawą lekturę na letni wyjazd.
W poszukiwaniu sposobów na zmysłową i efektywną pielęgnację postanowiliśmy przybliżyć Wam holistyczny potencjał aromaterapii, która jest nie tylko sztuką pracy z zapachem, ale też dziedziną nauki, która wciąż zaskakuje ilością odkryć i badań. Dossier na ten temat przygotowaliśmy wspólnie z gronem ekspertów, którzy na co dzień zgłębiają jej tajniki (str. 26). Całkiem sporo stron poświęciliśmy też azjatyckim inspiracjom – dowiecie się jak wyglądają zabiegi w krajach Wschodu, zgłębicie technikę masażu opartego na ruchach tai-chi, zobaczycie jak polski kosmetolog radzi sobie w Japonii, a na koniec możecie przećwiczyć masaż stress-free z Hidemi Morimasą. Relaksująco, prawda?
Oczywiście, jak w każdym numerze LNE, nie zabraknie ciekawych artykułów z medycyny estetycznej, healthy aging czy marketingu. Szczególnie polecamy artykuł Dori Soukup, która tym razem doradza jak postępować w przypadku, gdy klient spóźnia się lub odwołuje wizytę! Nasi eksperci wyjaśnią też, jak chronić skórę przed słońcem, wykonać rozświetlający makijaż twarzy i zadbać o włosy w gabinecie.

A podczas gdy Wy będziecie relaksować się przy lekturze LNE, my będziemy dopinać ostatnie szczegóły dotyczące jesiennego Kongresu LNE (5–6 listopada), bo przecież po wakacyjnym lenistwie wszyscy nabieramy ochoty na nowe doświadczenia i inspirujące spotkania!

 

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury