Serce branży beauty bije w Krakowie!
Pobierz aplikację LNE Apple Store Logo Google Play Logo
 
Serce branży beauty bije w Krakowie!
27/09/2016

topJuż w dniach 5–6 listopada w EXPO Kraków odbędzie się 34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! Organizatorem wydarzenia jest wydawca magazynu LNE, który od ponad 20 lat edukuje i inspiruje profesjonalistów branży beauty. Kultowy już Kongres i Targi LNE odbywają się dwa razy w roku za każdym razem gromadząc 7000 odwiedzających, ponad 200 wystawców kosmetyki profesjonalnej oraz 70 wykładowców z Polski i całego świata (http://lne.pl/prelegenci). Podczas kongresowego weekendu będzie można wziąć udział w inspirujących wykładach, pokazach i warsztatach, a także spotkać się oko w oko z ekspertami-praktykami.

Praktyczny podział na sesje edukacyjne pozwala wybrać tematykę najbardziej interesującą dla każdego uczestnika. Wśród tematów jesiennej edycji znajdą się m.in. panel ekspercki Global anti-aging, blok tematyczny z zakresu medical beauty, inspirujący power speech Olgi Kozierowskiej oraz praktyczne tematy biznesowe. Tradycyjnie też odbędzie się sesja make-up, której gościem specjalnym będzie charyzmatyczna makijażystka Einat Dan z Izraela, a także sesje: podologiczna i makijażu permanentnego oraz cieszące się ogromną popularnością warsztaty masterclass (http://lne.pl/warsztaty-masterclass). Odwiedzający targi kosmetologiczne będą mogli zobaczyć i przetestować propozycje ponad 200 wystawców. Przestronne 2 hale targowe, promocyjna oferta najlepszych marek kosmetycznych to gwarancja zakupowego szaleństwa! Przy tej edycji Kongresu i Targów LNE wprowadziliśmy kilka nowości, które z pewnością zainteresują profesjonalistów z branży beauty, m.in. otwartą scenę pokazów manicure’u czy indywidualne konsultacje z ekspertami (http://lne.pl/nowosci-w-formule-kongresu).

Podobnie jak podczas ubiegłej edycji imprezy Redakcja LNE wybierze innowacyjne produkty branży beauty – Innowacje LNE (http://lne.pl/galeria-innowacji-2), które po raz pierwszy uczestnicy imprezy będą mogli wypróbować w specjalnej strefie testów. Będzie inspirująco!

Szczegółowy program Kongresu i Targów LNE sprawdzicie na http://lne.pl/agenda-2
Promocyjne ceny biletów i karnetów tylko do 31 października: https://kongres.lne.pl/shop

 

 

bottom

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury