Poznaj Ikony branży beauty
Pobierz aplikację LNE Apple Store Logo Google Play Logo
 
Poznaj Ikony branży beauty
13/01/2016
ikonyLNE po raz kolejny wyróżniło wybitnych ekspertów z branży beauty!


Koncepcja LNE i tworzenie merytorycznych programów kongresów to wielka pasja redakcji, ale i ogromne wsparcie wiodących specjalistów, którzy wraz z nami wnoszą nową jakość w edukację w branży beauty.
Dokładnie rok temu przyznaliśmy prestiżowe wyróżnienia naszym ekspertom. Kontynuując tę tradycję, podczas jubileuszowego bankietu towarzyszącego 32. edycji Kongresu LNE wręczyliśmy uroczyście wyróżnienia w trzech kategoriach – Beauty Industry Icon, Medical Beauty Award (kategoria dodana w tym roku) i Holistic Beauty Award.

 

ikony-dolecka-bojda-watorowskaBeauty Industry Icon

Beata Wątorowska (prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”) – za aktywność na rzecz branży kosmetycznej i godne reprezentowanie środowiska kosmetologicznego w Polsce.

Beata Bojda (makijażystka, kosmetolog i pedagog) – za kreatywność, pasję tworzenia i nieustanną chęć dzielenia się swoim warsztatem pracy.

Hanna Dolecka (kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, wykładowca akademicki) – za całokształt działalności i wyjątkowe zaangażowanie w propagowanie kosmetologii.

 

 

 

 

ikony-lesniowski-piatkowskiMedical Beauty Award

Dr Zbigniew Leśniowski (lekarz medycyny estetycznej) – za wyjątkowy wkład merytoryczny i zaufanie, jakim obdarzył środowisko kosmetologiczne.

Dr n. med. Paweł Piątkowski (fizjoterapeuta, wykładowca akademicki) – za niezwykłą pasję i oddanie swojemu zawodowi oraz autorskie, skuteczne metody pracy.

 

 

 

 

 

 

ikony-ludmila-mieloszyk-fatimaHolistic Beauty Award

Fatima Bilgen (masażystka) – za szczególne propagowanie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w masażu dla branży beauty.

Marta Mieloszyk (kosmetolog, farmaceutka) – za nowatorskie spojrzenie na kosmetologię i propagowanie nurtu Healthy Aging w branży beauty.

Ludmiła Petrenko i Piotr Szczotka (masażyści) – za zaszczepienie i propagowanie nurtu holistyki w pielęgnacji i masażu.

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury