SCURA II
SCURA II

Jeżeli szukasz wydarzenia, z którego wyjdziesz z solidną dawką wiedzy i motywacją do działania, jesteś w dobrym miejscu. Dołącz do nas! 

 

Zapraszamy na premierowe szkolenie, otwierające cykl spotkań dla profesjonalistów z branży beauty – SCURA. Naszymi prelegentami są osoby z ogromną pasją i doświadczeniem, łączący wiedzę z dermatologii, kosmetologii, chemii kosmetycznej jak również PR, marketingu czy psychologii. 

Szkolenia SCURA to zarazem najświeższa wiedza na wysokim poziomie, jak i znakomita okazja do wymiany kontaktów, doświadczeń, udziału w panelu dyskusyjnym i zadania naszym ekspertom nurtujących Cię pytań.

 

Kiedy: 06.03.2021

Gdzie: online

 

Prelegenci:

 

mgr Aleksandra Dworska, ekspert ds. budowania PRu, marketingu oraz tworzenia niestandardowej obsługi klienta w salonach beauty. Uczy kreować innowacyjne rozwiązania, znajduje czynniki wyróżniające, wpływające na efekty WOW! Jak nikt inny motywuje do działania i pokazuje, że chcieć to móc. Autorka 4 ebooków (BeautyBook, Business Beauty za oceanem i cyklu InstaBoss), portalu beautyboss.pl.

dr Małgorzata Huczek, autorka wielu publikacji naukowych i artykułów eksperckich. Dermatolog z pasji i powołania. Razem z Siostrą prowadzi Klinikę dr Huczek dr Wanat, w której znajdziecie ratunek dla nawet największych problemów skórnych. Dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu osiąga fascynujące rezultaty u prowadzonych przez siebie pacjentów.

mgr Joanna Skrzypczak, dyplomowany kosmetolog-trycholog, przez wiele lat zdobywała doświadczenia w międzynarodowych firmach kosmetycznych na różnych stanowiskach. Obecnie prowadzi świetnie prosperującą klinikę trychologiczną, w której prowadzi indywidualnie dobrane terapie problemów skóry głowy i włosów. Wyłączna dystrybutorka kosmetyków trychologicznych Simon Trichology, wykładowca akademicki w WSIiZ w Warszawie. 

mgr Ewelina Grajlich, dyplomowana dietetyk, fizjoterapeutka i pedagog. Dietetyk kliniczny, specjalistka w dziedzinie gospodarki hormonalnej kobiet. Na codzień Ewelina prowadzi pacjentki z zaburzeniami hormonalnymi i pokazuje, że dieta i styl życia mają ogromny wpływ na stan zdrowia i samopoczucie. Świetne efekty terapii osiąga w oparciu o naturalne metody obejmujące indywidualny plan żywieniowy oraz suplementację. Autorka poradników oraz portalu dietetykahormonalna.pl.

dr Alicja Śliwowska, adiunkt i manager kierunku Kosmetologia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. W swojej działalności zawodowej zajmuje się dydaktyką w zakresie kosmetologii i chemii kosmetycznej. Współautorka patentu kosmetycznego, ponad 15 publikacji naukowych oraz 11 rozdziałów w monografiach. Założycielka marki Aromasesh oraz portalu scura.pl.

 

Więcej informacji na naszym Facebooku oraz Instagramie (@scuraszkolenia)

LNE jest patronem medialnym wydarzenia

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ