Medika: Innowacja hi-tech
Medika: Innowacja hi-tech

Łukasz Chabros – dyrektor firmy

 

Medika to producent profesjonalnego sprzętu przeznaczonego dla gabinetów kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Podczas 39. Kongresu LNE nagrodę Innowacji LNE otrzymało urządzenie RFrax LIFT o szerokim spectrum działania. O ofercie firmy opowiada Łukasz Chabros – dyrektor firmy.

 


Dlaczego w Państwa opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny?

Przede wszystkim RFrax LIFT daje największe możliwości terapeutyczne i indywidualny dobór parametrów zabiegowych. To rewolucyjne urządzenie za pomocą mikroigieł przesyła falę radiową na odpowiednią głębokość skóry, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania określonych struktur skóry. Jest to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigłami (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej. Spektrum wskazań terapeutycznych jest szerokie (lifting skóry twarzy, szyi czy brzucha, usuwanie zmarszczek, rozstępów i blizn; przydatny jest także w leczeniu nadpotliwości), a efekty są zauważalne często już po pierwszym zabiegu dlatego jest to świetna odpowiedź na potrzeby wielu klientów gabinetów kosmetycznych. Co ważne, doskonale uzupełnia inne technologie lub  w ogóle pozwala na ich wykorzystanie dzięki przygotowaniu skóry do zabiegu dzięki RFrax dając o wiele większe możliwości terapeutyczne. 

Kongres i Targi LNE to okazja do spotkania oko w oko z klientami. Jakie nowości czekały na nich na Państwa stoisku?

Nowością w naszej ofercie jest Micro plazma. To niewielkie urządzenie stanowi doskonałą alternatywę dla chirurgicznego zabiegu korekcji powiek – blefaroplastyki. Usuwa zmiany skórne, bez pozostawienia blizn. Jest przydatne także w walce z utrwalonymi, głębokimi zmarszczkami w okolicy oka i ust. 

Na jakie profity ze stałej współpracy z Państwa firmą mogą liczyć kosmetyczki? 

Oferujemy wsparcie marketingowe, warsztaty oraz szkolenia. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie – www.maxmedik.pl. 

Jakie kierunki rozwoju wyznaczają sobie Państwo na najbliższy czas?

Rozmowy w czasie targów określają potrzeby, wskazują kierunki, które – jak się okazuje – są spójne z naszymi obserwacjami rynku. Z takich spotkań czerpiemy inspirację i motywację do działania i poszukiwań. Wkrótce kolejne premiery i nowe, innowacyjne rozwiązania. 

 

Sprawdź wszystkich laureatów nagrody Innowacje 39. Kongresu i Targów LNE

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ