Konferencja Nova Group i marki Skeydnor
Konferencja Nova Group i marki Skeydnor

W dniach 26-29 października miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – weekend w Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej z jedną najbardziej rozpoznawalnych profesjonalnych marek kosmetycznych na polskim rynku, hiszpańską marką Skeyndor.

Ponad 120 osób: klienci marki i przedstawiciele mediów wzięli udział w konferencji naukowej Skeyndor i Nova Group – wyłącznego dystrybutora marki w Polsce. W trakcie konferencji odbyła się premiera nowej generacji SKEYNDOR POWER C+, linii o potrójnej mocy antyoksydacyjnej i jeszcze wyższej koncentracji witaminy C – 25%!

Marka Skeyndor, od ponad 50 lat, kreuje nowe kierunki rozwoju branży kosmetycznej, wprowadzając na rynek produkty profesjonalne o unikalnych, zaawansowanych składach i dzieląc się bogatą wiedzą. Całodzienna konferencja była szansą na poznanie tajników sukcesu marki i jej planów na przyszłość.

 

 

Andrzej Chmielewski, CEO Nova Group: „Za nami wspaniałe wydarzenie, które pokazuje, że spektakularne odkrycia nowych składników aktywnych Skeyndor, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych i atrakcyjnie przekazywanej wiedzy, są niezwykle pożądane przez rynek w Polsce. Program był bogaty w wiedzę merytoryczną, ale zadbaliśmy też o liczne atrakcje – noc saunowania w unikalnych saunach hotelowego Sielsko–Anielsko SPA, relaks w termach, wieczór w kasynie oraz szampańska zabawa w klubie nocnym, połączona z ekscytującym poszukiwaniem Agenta 007. Jesteśmy dumni, że jako Nova Group wychodzimy do rynku z zupełnie nowym produktem – konferencjami, na których przekazujemy unikalną wiedzę, dotyczącą rozwoju biznesu. Oczywiście jest to dla nas także doskonała szansa na prezentację szerokiego portfolio Nova Group, ale kluczowa wartość tych wydarzeń to potężna dawka wiedzy branżowej, przekazywanej przez ekspertów. Osoby zarządzające gabinetami niezwykle jej potrzebują, dlatego już teraz planujemy kolejne ekskluzywne wydarzenie – konferencję w Warszawie, która odbędzie się 8 marca 2019 r.”

 

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ