Hi-Tech okiem praktyka
Hi-Tech okiem praktyka

LNE we współpracy z dr. n. med. Jackiem Szwedo rozpoczyna cykl artykułów o nowoczesnych technologiach wykorzystywanych w kosmetologii: HI-TECH okiem praktyka.

Celem cyklu jest przybliżenie profesjonalistom pracującym w branży beauty najnowszych i najpopularniejszych technologii – wyjaśnienie zasad ich działania, określenie i weryfikacja efektów, które można osiągnąć za pomocą zabiegów hi-tech, a także podzielenie się praktycznym doświadczeniem z pracy na konkretnych urządzeniach. 

Za nami pierwsze testy dwóch technologii zabiegowych – kriolopolizy oraz radiofrekwencji mikroigłowej. Wyniki badań poznamy w kolejnych numerach LNE. Już nie możemy się doczekać!

 

 

- Od blisko 20 lat interesuję się urządzeniami poprawiającymi urodę. Obserwuję jego rozwój oraz nowości wprowadzane na rynek. Obecnie to już skala nie dziesiątek a setek urządzeń dostępnych na rynku polskim. Producenci często prześcigają się w obietnicach co potrafią ich produkty. Jednak bywa, że są to obietnice bez pokrycia. Dlatego bardzo się cieszę, że Redakcja LNE zdecydowała się poprzeć mój pomysł aby konfrontować obietnice producentów z efektami uzyskanymi podczas niezależnych testów. Trochę żałuję, że liczebność grup eksperymentalnych jest skromna, ale jest to zupełnie nowa formuła na rynku beauty i od czegoś trzeba zacząć.Mam nadzieję, że z czasem projekt będzie rozszerzał swój zakres! – mówi dr n. med. Jacek Szwedo, ekspert prowadzący projekt (Chirurgia Plastyczna dr Szczyt w Warszawie).

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom ze szpitala Chirurgia Plastyczna dr Szczyt w Warszawie zaangażowanym w realizację badań oraz ochotniczkom, które zgodziły się na wzięcie udziału w projekcie i testowanie zabiegów.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ