Farmona Professional do zadań specjalnych
Farmona Professional do zadań specjalnych

Magdalena Cichoń-Stochła – Manager, twórczyni linii Linia RETIN GOLD

 

O innowacyjnej linii Retin Gold z oferty Farmona Professional opowiadają Magdalena Niewęgłowska – brand manager marki oraz Magdalena Cichoń-Stochła – twórczyni linii kosmetycznej nagrodzonej Innowacją 39. Kongresu i Targów LNE.  


Dlaczego w Państwa opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny? 

Linia Retin Gold to innowacyjne połączenie w jednej procedurze zabiegowej silnych składników aktywnych: koloidalnego złota i retinolu, będących idealnym rozwiązaniem najczęstszych problemów skóry dojrzałej. Preparatem zasługującym na szczególną uwagę są Dermokapsułki Ujędrniające 100% Retinol. W każdej kapsułce zamknięto skoncentrowaną dawkę retinolu 0,22%, która reguluje procesy odnowy naskórka, rozjaśnia skórę, redukuje zmarszczki i zwiększa biomechaniczne funkcje skóry. Drugim produktem, który czyni zabieg Retin Gold wyjątkowo skutecznym jest Złota Maska Ujędrniająco–Rozświetlająca. Błyskawicznie napina skórę, wygładza zmarszczki, rozświetla, a ponadto po zmyciu, ułatwia wykonanie makijażu i przedłuża jego trwałość. Zabieg Retin Gold daje szybkie i wyraźnie widoczne efekty poprawy wyglądu i kondycji skóry, dlatego to zabieg idealny przed wielkim wyjściem.

Kongres i Targi LNE to okazja do spotkania oko w oko z klientami. Jakie nowości czekały na nich na Państwa stoisku?

Tej wiosny wprowadziliśmy na rynek specjalistyczną linię trychologiczną Trycho Technology. To innowacyjny zabieg trychologiczny (składający się z profesjonalnych produktów: peelingu, szamponu, maski i ampułek, które mogą być stosowane do mezoterapii mikroigłowej) oparty na idealnie wyselekcjonowanych składnikach. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry głowy i włosów. Polecany jest szczególnie osobom, które dostrzegły wyraźne pogorszenie kondycji włosów. Nasza nowa linia trychologiczna stworzona została z myślą o włosach osłabionych, rzadkich, cienkich, wolno rosnących, z tendencją do wypadania. Może być stosowana przez osoby, których skóra głowy i włosy nadmiernie się przetłuszczają, jak i tych mających problem z ich suchością. Nie zapomnieliśmy także o produkcie do dłoni – profesjonalnym olejku do pielęgnacji skórek i paznokci – rozszerzenie naszej linii Hands&Nails Artist, a także o produkcie przeznaczonym dla podologów – Ochronnym Sprayu do stóp Podologic Fitness.

Na jakie profity ze stałej współpracy z Państwa firmą mogą liczyć kosmetyczki?

Kosmetolodzy i kosmetyczki mogą liczyć na nasze karty bonusowe. Korzystając z nich przy zakupach produktów Farmona Professional można otrzymać rabaty nawet do 10%. Kartę można otrzymać po nawiązaniu kontaktu z opiekunem regionalnym, bądź podczas odwiedzin stoiska Farmona Professional na targach kosmetycznych. Z rabatu można skorzystać realizując zamówienia w wybranych hurtowniach.

Jakie kierunki rozwoju wyznaczają sobie Państwo na najbliższy czas?

Cały czas się rozwijamy. Rozszerzamy wszystkie nasze linie – nie tylko do twarzy ale także do dłoni, stóp i całego ciała. Już tej jesieni czeka na naszych klientów niespodzianka, ponieważ wprowadzamy na rynek coś specjalnego i innowacyjnego.  


Sprawdź wszystkich laureatów nagrody Innowacje 39. Kongresu i Targów LNE

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ