BIZNES SONDA z Venus Beauty
BIZNES SONDA z Venus Beauty

O innowacyjnych technologiach beauty opowiada Michał Matuszak – właściciel firmy Venus Beauty.


Dlaczego w Waszej opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny?
Nasze urządzenie CHIONE Ice Peel & Lift jest innowacyjnym urządzeniem, które wykorzystuje skoncentrowany CO², dzięki któremu zwiększona jest dokładność wykonywanych procedur, jest to szczególnie istotne podczas wykonywania zabiegów na twarz – system Focusfreez. Urządzenie również posiada wbudowany, zdalny czujnik laserowy, który wskazuje aktualną temperaturę ciała – system Laserprotect. Jest to jedyne urządzenie, którego ciśnienie wyjściowe wynosi 5 bar, dzięki takiej technologii możliwe jest wykonanie zimnego drenażu limfatycznego. Jest to niezwykle skuteczne urządzenie do liftingu, peelingu, redukcji cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. 

Światowe trendy czy opinie klientów? W jaki sposób stworzyć ofertę idealną?
Tak naprawdę jedno i drugie. Światowe trendy są inspiracją do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych spełniających oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów, natomiast opinie klientów są niezwykle wartościowe. Jedne opinie są uskrzydlające, natomiast inne są ogromną mobilizacją do udoskonalania urządzeń i wprowadzania coraz to nowszych technologii. 

Jakie 3 słowa najlepiej opisują Państwa firmę?
Innowacyjna, doświadczona, wyjątkowa. 

W jaki sposób Państwa firma wspiera rozwój kosmetyczek? 
Nasza firma wyposaża od podstaw gabinety kosmetyczne, dając im możliwość wykonywania szerokiej oferty zabiegów. Współpracujące z nami gabinety mogą liczyć na korzystne rabaty, szkolenia, wsparcie pod względem marketingowym (broszury dla klientek, ulotki, skrypty zabiegowe, promowanie w mediach społecznościowych). 

Branża beauty nieustannie się rozwija. Jakie nowości przyniesie 2019 rok?
Technologie, które posiadamy w swojej ofercie  będą coraz bardziej udoskonalane i coraz bardziej inteligentne ze względu na automatyzację i zastosowanie przez producentów wbudowanych programów. Pojawią się również nowe technologie RF wykorzystujące fale radiowe pojemnościową i indukcyjną,  które staną się hitem w roku 2019.

Na zdjęciu od lewej: Marcel Pękacz – przedstawiciel handlowy Venus Beauty oraz Michał Matuszak – właściciel firmy.
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ