Akademia Bielenda Professional 2023
Akademia Bielenda Professional 2023

Tegoroczna edycja Akademii Bielenda Professional odbędzie się 22 maja w Krakowie. Marka przygotowała wyjątkowo bogaty i atrakcyjny programów wykładów, warsztatów oraz dyskusji z udziałem ekspertów kosmetologii, a także specjalistów z tych dziedzin, które w największym stopniu decydują dziś o sukcesie biznesowym.

 

„Przy organizacji Akademii zawsze stawiamy na mocno merytoryczne, specjalistyczne podejście do poruszanych tematów, opierające się na ogromnym doświadczeniu i szerokiej wiedzy prelegentów” – podkreśla Karolina Waś, Marketing Manager ds. Kosmetyki Profesjonalnej.

 

W gronie tegorocznych wykładowców i gości Akademii znajdują się: dr n. med. Izabela Załęska (międzynarodowy ekspert w dziedzinie kosmetologii estetycznej), dr Alicja Śliwowska (kosmetolog, dietetyk, znana jako dr Scura), Ewelina Gładki oraz Aleksandra Mazalon (ekspertki w zakresie zarządzania w branży beauty i budowania silnych marek), Izabela Makosz (twórczyni sieci salonów, mentorka i szkoleniowiec), Anna Bier (wizażystka), a także eksperci marki Bielenda Professional.

 

Wszystkich profesjonalistów branży beauty zapraszamy więc do Krakowa!

 

Bilety: https://app.evenea.pl/event/akademiabielendaprofessionalkrakow

Na wszystkich Uczestników czekają Certyfikaty, Gift Bagi oraz Show Room z atrakcyjnymi przygotowanymi przez markę oraz Partnerów Akademii.

 

Akademia Bielenda Professional 2023 to:

6 WYKŁADÓW I WARSZTATÓW – opartych na praktycznej wiedzy najlepszych Ekspertów

2 PANELE: KOSMETOLOGICZNY I BIZNESOWY – mikronakłuwanie skóry, mikrobiota i trądzik, terapie łączone, clean beauty, angażujące wideo w mediach społecznościowych, silna marka zwiększająca przychód.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ