Wymodelowana sylwetka
Wymodelowana sylwetka

W dzisiejszych czasach zabiegi modelujące ciało cieszą się popularnością bez względu na sezon. Dzięki zaawansowanym technologiom i nowoczesnym rozwiązaniom zabiegowym coraz łatwiej jest osiągnąć efekt jędrnego i kształtnego ciała. Poznajcie dwa innowacyjne urządzenia, które modelują sylwetkę m.in. za pomocą zimna!

 

ICEBERG MODALITY od Bioprofit_Tech to efektywna i zaawansowana technologia modelująco-wyszczuplająca wykorzystująca cztery techniki walki z otyłością i niedoskonałościami skórnymi:

  • liposukcję kawitacyjną 4C,
  • kriolipolizę (do -10 stopni),
  • masaż próżniowy, połączony ze światłem podczerwonym oraz laserem rozbijającym pęcherzyki tłuszczowe,
  • bańki XXI wieku, czyli trzy różne rozmiary baniek do masażu próżniowego z podczerwienią, wykorzystywane nie tylko w modelowaniu, ale również do celów fizjoterapeutycznych.

Połączenie tych czterech technologii pozwala na dobranie zabiegu do indywidualnych potrzeb klienta, by zapewnić jak najlepsze rezultaty.

 

CRYOTSHOCK, którego dystrybutorem jest firma Esthetic Medical Innovation, to innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie technologiczne, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa i skuteczności. To naukowo uzasadnione, bezinwazyjne rozwiązanie problemu uporczywego tłuszczu, w walce z którym dieta i ćwiczenia nie wystarczają. Efekty kuracji widać już po kilku wizytach w gabinecie. Zabiegi nie powodują bólu i nie wymagają rekonwalescencji. Poprzez naprzemienne stosowanie ciepła i zimna o różnej częstotliwości i przez różny czas, Cryotshock umożliwia redukcję złogów tłuszczu i cellulitu, a także poprawia jędrność skóry. Urządzenie wyróżnia się na tle innych aparatów do krioterapii, działając na innych zasadach i zapewniając wyjątkowe rezultaty zabiegowe.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ