Sojusz nauki z naturą
Sojusz nauki z naturą

Profesjonalne kosmeceutyki DMK oparte są na naturalnych składnikach. Pomagają uzyskać naturalny długotrwały rezultat w leczeniu różnego rodzaju patologii i chorób skórnych.

 

Kosmetolodzy na całym świecie przekonali się o skuteczności DMK w leczeniu trądziku, blizn potrądzikowych, trądziku różowatego, skóry naczynkowej, zaburzeń pigmentacji, zmian skórnych związanych z wiekiem oraz blizn. Znakomite efekty przynoszą też kuracje obejmujące skórę ciała i zmiany podologiczne, jak również szereg problemów dermatologicznych, np. AZS i łuszczycę.  

 

Sprawdzona koncepcja

Założyciel marki Danne Montague-King, doktor biochemii i farmakologii, według magazynów Les Nouvelles Esthetiques i DERMASCOPE znalazł się w pierwszej piątce naukowców z branży kosmetycznej na świecie.

Dr Montague-King jest autorem słynnej koncepcji, która składa się z czterech etapów:

  • zlikwidować problem za pomocą hydrolizy enzymatycznej, przekształcając martwy materiał komórkowy w słaby kwas i usuwając go ze skóry
  • odbudować skórę poprzez stymulację kluczowych procesów wewnętrznych, które umożliwią jej optymalne funkcjonowanie
  • chronić rezultat za pomocą silnych superutleniaczy – głównych składników odpowiadających za ochronę komórek skóry
  • wspierać efekty lecznicze profesjonalnych zabiegów za pomocą preparatów do pielęgnacji domowej. 

Zastosowanie tej koncepcji przez kosmetologa i pacjenta zawsze prowadzi do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Za realizację dwóch pierwszych etapów odpowiada kosmetolog, a trzeci i czwarty etap jest zadaniem pacjenta.

 

Terapia enzymatyczna

To wizytówka DMK, która nie ma odpowiednika na całym świecie. Wspomaga aktywację procesów biochemicznych w skórze, prowadząc do homeostazy komórkowej. Efekt plazmatyczny w terapii enzymatycznej, po której można zobaczyć na skórze „mapę” naczyń włosowatych, wskazuje, że naczynia krwionośne są wypełnione krwią wzbogaconą w składniki odżywcze i tlen.

Ponadto, preparaty DMK są szeroko stosowane do przygotowania skóry przed iniekcjami i zabiegami operacyjnymi – fibroblast otrzymuje te składniki chemiczne, które rozpoznaje jako elementy własnego metabolizmu, a następnie oddziałujemy na fibroblasty za pomocą iniekcji. 

 

Specjalistyczne podejście

Skuteczność leczenia zależy od kwalifikacji specjalisty, dlatego warunkiem współpracy z DMK jest minimum trzyletnie doświadczenie w pracy kosmetologa. Cenne jest doświadczenie w pracy z pacjentami oraz znajomość reakcji skórnych na działanie aktywnych preparatów.

Po otrzymaniu dyplomu kosmetolodzy mogą regularnie brać udział w seminariach, wykładach i warsztatach praktycznych, prowadzonych przez zespół lekarzy dermatologów i  kosmetologów DMK Poland. Wszyscy lekarze są specjalistami, szkolącymi nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach UE i w USA. Firma DMK zapewnia swoim partnerom również wsparcie marketingowe i biznesowe. 

Hasło DMK „Zmieniając skórę, zmieniamy życie” mówi samo za siebie. DMK zawsze na pierwszym miejscu stawia rezultat – zdrową i piękną skórę. Dziesięciolecia rozwoju wyjątkowych produktów kosmeceutycznych i skutecznych metod leczenia stworzyły doskonałą reputację DMK – marki, która jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych w branży kosmetycznej na świecie.

 

Więcej informacji: www.danne.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ