NOWOŚĆ! Nieinwazyjna alternatywa dla stymulatorów tkankowych
NOWOŚĆ! Nieinwazyjna alternatywa dla stymulatorów tkankowych

Stymulatory tkankowe cieszą się w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem w pielęgnacji typu anti-age. Ich skuteczność, naturalne efekty bez ryzyka zmian w rysach twarzy sprawiają, że klientki są nimi coraz bardziej zainteresowane. 

 

Tylko gdyby nie ta igła…

Stymulatory tkankowe podawane są śródskórnie lub podskórnie igłą, co sprawia, że zabiegi mają swoje ograniczenia w wykonywaniu, ponadto część kobiet obawia się samego przebiegu zabiegu. Wybrane, współczesne składniki aktywne w odpowiedniej procedurze zabiegowej, umożliwiają nieinwazyjną acz skuteczną stymulację komórek skóry. 

 

Czynniki wzrostu komórkowego

Nieinwazyjne pobudzanie naturalnych mechanizmów naprawczych skóry jest możliwe, stosując w procedurze zabiegowej mikronakłucia z użyciem preparatu zawierającego BIO-Placentę bogatą w glutaminę, witaminą B9 oraz czynniki wzrostu komórkowego (z ang. GF – Growth Factors) takie jak: 

 • FGF (ang. Fibroblast Growth Factor) – czynnik wzrostu fibroblastów, wspiera duplikację fibroblastów,

 • EGF ( z ang. Epidermal Growth Factor) – naskórkowy czynnik wzrostu - pobudza produkcję kolagenu, elastyny, fibronektyny i namnażanie się komórek naskórka,

 • IGF-1 (z ang. Insulin-like Growth Factor-1) - insulinopodobny czynnik wzrostu - stymuluje syntezę kwasu hialuronowego i proteoglikanów,

 • VEGF ( z ang. Vascular Endothelial Growth Factor) - czynnik wzrostu naczyniowo-śródbłonkowy - pobudza proces angiogenezy, ułatwia dopływ tlenu i składników odżywczych do komórek.

 

BIO-Placenta to skoncentrowany kompleks pochodzenia roślinnego o wysokim podobieństwie do składu placenty ludzkiej. Dzięki wysokiej aktywności biologicznej stymuluje komórki skóry do podziału, różnicowania i wzrostu a przez to do regeneracji i odnowy. Aktywując procesy naprawcze działa globalnie przeciwstarzeniowo, wpływa na poprawę owalu twarzy, pozwala zachować młody wygląd skóry na dłużej, a także redukuje już widoczne objawy upływu czasu.

 

NOWOŚĆ! Ampułki biostymulujące z BIO-Placentą

Skórne objawy starzenia się to m.in. utrata jędrności, zmarszczki, zmiany w owalu twarzy. Aby im przeciwdziałać i redukować już te istniejące konieczne jest stosowanie różnych składników o wielokierunkowym działaniu. Dlatego w najnowszych ampułkach biostymulujących z BIO-Placentą znajdują się:

 • BIO-Placenta bogata w czynniki wzrostu komórkowego (FGF, EGF, IGF-1, VEGF), witaminę B9 oraz glutaminę,

 • ultraniskocząsteczkowy kwas hialuronowy - zatrzymujący wodę w naskórku na dłużej, pośrednio przeciwdziała utracie jędrności skóry. Wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, wypłycając w ten sposób drobne zmarszczki. Usprawnia także odbudowę bariery naskórkowej, 

 • karnozyna uważana za przełomowy składnik anti-age i współczesny eliksir młodości. Naturalnie występuje w organizmie i pełni ważną rolę w ochronie skóry przed przyspieszonym starzeniem, a jej działanie możemy podzielić na trzy główne mechanizmy przeciw glikacji białek, przeciw wolnym rodnikom i przeciw negatywnym skutkom działania promieniowania UV, IR i światła widzialnego. Hamuje powstawanie tzw. AGEs (ang. Advanced Glycation End-Products), czyli końcowych produktów glikacji białek. Chroni przed uszkodzeniem kolagen, elastynę, fibronektynę i lamininę, czyli białka podporowe skóry. Ogranicza powstawania tzw. sun burn cells, czyli komórek oparzenia słonecznego, a także zapobiega aktywacji metaloproteinaz - enzymów rozkładających kolagen.

 

Efekty stosowania Ampułek biostymulujących z BIO-Placentą:

 • wzrost gęstości skóry
 • poprawa owalu twarzy (efekt nieinwazyjnego liftingu)
 • redukcja zmarszczek różnego pochodzenia
 • głębokie nawilżenie
 • poprawa kolorytu
 • ujędrnienie i przeciwdziałanie wiotczeniu skóry

 

Starzenie się skóry to naturalny i nieuchronny proces. Aby zmniejszać jego objawy warto poznać przyczyny i dobrać takie procedury zabiegowe, które bazując na sprawdzonych składnikach aktywnych przyniosą zamierzone efekty. 

 

Chcesz poznać pełną procedurę zabiegową z użyciem najnowszych Ampułek biostymulujących z BIO-Placentą? Zapraszamy na szkolenia, które odbędą się wiosną 2023r. na terenie całej Polski. Wiedza i certyfikaty czekają! Zapisz się już dziś u Przedstawiciela Handlowego lub za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta: bok@bandi.pl.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ