Linia Expert Lashes
Linia Expert Lashes

Skład naszych profesjonalnych kosmetyków został tak przemyślany, żeby bezpiecznie mogły korzystać z niego również osoby ze skórą wrażliwą, delikatną i skłonną do podrażnień.

 

Innowacyjność to dla nas przede wszystkim nowa formuła produktu, nowe i zaawansowane technologiczne rozwiązania oraz nowatorskie składniki aktywne. Poszukujemy stale nowych formuł. Łączymy zdobycze nowoczesnej technologii z siłą najwyższej jakości składników aktywnych. Nieustająco badamy trendy rynkowe a wszystko po to aby nasze produkty spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nagroda Innowacje LNE to dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie.

Nasza nagrodzona linia Expert Lashes to profesjonalne kosmetyki przeznaczone do oczyszczania i pielęgnacji skóry twarzy, oczu i rzęs.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty zostały docenione przez jury LNE tym bardziej, że przynoszą one fantastyczne efekty. Wygładzona skóra twarzy, oczyszczone rzęsy - zarówno naturalne, jak i przedłużone czy zagęszczone, nawilżona i zadbana skórą wokół oczu. Skład naszych produktów jest dobrze przemyślany, oparty na naturalnej betainie cukrowej a z całej linii mogą korzystać osoby również ze skórą wrażliwą, delikatną i skłonną do podrażnień.

Z przyjemnością weźmiemy udział w kolejnych edycjach!

 

www.farmonaprofessional.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ