Focus na witaminę C
Focus na witaminę C

Niemal każda profesjonalna marka produkty z witaminą C w swojej ofercie. Nieustannie powstają nowe formy, nośniki i połączenia substancji, a wszystko po to, aby składnik ten był jeszcze bardziej skuteczny. Sprawdźcie dwie ciekawe propozycje topowych marek kosmetycznych!

 

 

Skeyndor: Power C program antyoksydacyjny

Rozjaśniająca terapia, oparta na czterech formach witaminy C wraz z opatentowaną, trwałą formą o nazwie NIKKOL VC-IP. Program jest przeznaczony do pielęgnacji skóry zmęczonej, dotkniętej nadmiernym działaniem promieni słonecznych, pozbawionej blasku, z pierwszymi oznakami starzenia. W Power C+ wykorzystano działanie witaminy C wzbogaconej o antyoksydacyjne właściwości ekstraktu z granatu i jagód acai – dzięki temu witamina dociera w niezmienionej postaci do żywych komórek naskórka i rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność́, witalność i blask skóry, przeciwdziała jej przesuszeniu.

www.skeyndor.info.pl

 

 

Bielenda Professional: Reti-Power2 VC

Zaawansowany zabieg złuszczający z retinolem i witaminą C wykorzystuje siłę i skuteczność niezastąpionego duetu – trans-retinolu i witaminy C. Niweluje zmarszczki, przebarwienia, zmiany trądzikowe oraz zapewnia równomierne złuszczenie i pełną przebudowę skóry. Spektakularne efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Dzięki Bielenda Professional Reti-Power2 VC skóra jest rozjaśniona, a jej koloryt wyrównany.

www.bielendaprofessional.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ