redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
LNE patronem Akademii Arkana i Toskani
18/03/2016
promo-ArkanaChcesz poszerzyć swoją ofertę o najnowsze rozwiązania kosmetyczne i wykonywać profesjonalne zabiegi oraz efektywne kuracje dermoestetyczne? Zależy  Ci, by zwiększyć liczbę klientów? Koniecznie zapisz się do Akademii Arkana i Toskani!

13 marca br. oficjalnie rozpoczęła się wiosenna edycja AKADEMII ARKANA I TOSKANI. Spotkania z Ekspertami Arkana zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem,  dlatego firma stara się dotrzeć do jak największej liczby profesjonalistów. W tym sezonie przewidziane są pokazy aż w 22 miastach na terenie całego kraju! Magazyn LNE jest patronem medialnym Akademii.
Uczestnicy pokazów będą mogli poznać zarówno nowości produktowe, jak i nowatorskie zabiegi obu marek. Prawdziwym hitem spotkań będzie odsłona transformowalnego kwasu hialuronowego, który definitywnie stanowi jedną z bardziej przełomowych kuracji dostępnych na rynku.Równie ciekawe będziezaprezentowanie zastosowania kosmetyków z kwasem azelianowym – składnika uznanego przez kosmetologów i dermatologów za wielkiego sprzymierzeńca w walce z trądzikiem różowatym.
W czasie Akademii eksperci zaprezentują klika kuracji, w tym także zabieg karboksyterapii, z wykorzystaniem CarboREGEN. W pełni zautomatyzowane, autorskie urządzenie, skonstruowane jest zgodnie ze standardem medycznymi, co umożliwiaprzeprowadzenie profesjonalnego i bezpiecznego zabiegu.
Seminaria we Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie i Łodzi odbędą się z udziałem autorytetu w dziedzinie dermatologii dr n. med. Danuty Nowickiej. Specjalistka przedstawi przyczyny powstawania i metody zwalczania trądziku różowatego, a także omówi spersonalizowaną eksfoliację-nowy standard zabiegów na bazie kwasów.
W tej edycji Akademii Organizator stworzył wszystkim możliwość zadania pytań dr Nowickiej na temat trądziku różowatego poprzez specjalny formularz: http://arkana.pl/zadaj-pytanie-naszemu-ekspertowi.Odpowiedzi na najciekawsze pytania zostaną nagrodzone a na wybrane z nich dr Danuta Nowicka odpowie podczas wykładu.
Każdy uczestnik seminarium otrzyma atrakcyjny prezent, będzie mógł dokonać zakupu nowości, a także porozmawiać z ekspertami Arkana. Serdecznie zapraszamy do udziału!
Sprawdź harmonogram: http://arkana.pl/pokazy

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury