Ikony branży beauty!
Pobierz aplikację LNE Apple Store Logo Google Play Logo
 
Ikony branży beauty!
14/11/2016
Podczas 34. Kongresu LNE wyróżniliśmy pięć wybitnych postaci z branży beauty!

Kongresy LNE to ponad 20 lat edukacji na najwyższym poziomie, odważne patrzenie w przyszłość i wyznaczanie trendów w branży beauty. To także nasi Czytelnicy i Uczestnicy Kongresów – niezwykle wymagające grono profesjonalistów, oraz znakomici Wystawcy – wiodące marki branży beauty.
To, co wyróżnia nasze Kongresy to także wyjątkowe, międzynarodowe grono Wykładowców, ekspertów-praktyków, dla których wspólnym mianownikiem jest wiedza przez duże „W” oraz pasja, talent i zaangażowanie w najwyższej jakości edukację.
Zgodnie z tradycją zapoczątkowaną 3 lata temu po raz kolejny uhonorowaliśmy wielkie osobowości branży beauty, wręczając naszym Wykładowcom prestiżowe wyróżnienia w 3 kategoriach:
Beauty Industry Icon, Medical Beauty Award, Holistic Beauty Award

W gronie ekspertów uhonorowanych „ikonami” LNE w poprzednich latach znaleźli się m.in.: dr Artur Markowski, dr n. med. Krzysztof Krupka, Marta Mieloszyk-Pawelec, Beata Wątorowska, David Molina, Michel de Lattre, Lydia Sarfati, dr Paweł Piątkowski, dr Zbigniew Leśniowski, Hanna Dolecka i Ludmiła Petrenko.

Podczas 34. Kongresu i Targów LNE mieliśmy przyjemność uhonorować kolejne wielkie osobowości
branży beauty:

Wyróżnienie Beauty Industry Icon otrzymali:
– dr Magdalena Rogóż – za najwyższą jakość edukacji w branży beauty w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w zabiegach estetycznych oraz przekazywanie najlepszych wzorców kultury biznesowej.
– Sergiusz Osmański – za wprowadzenie do Polski zawodu profesjonalnego makijażysty, kreatywność, artystyczne podejście do makijażu oraz nieustającą chęć dzielenia się swoim doświadczeniem.
– Einat Dan (Izrael) – czyli, „artystka totalna” – za niezwykłą kreatywność, pasję i talent, łamanie stereotypów w makijażu i body paintingu

Wyróżnienie Medical Beauty Award otrzymał:
– dr Sergiey Shchurevich (Rosja) – za nową jakość w masażu, tworzenie autorskich, medycznie ugruntowanych i niezwykle skutecznych metod masażu twarzy i ciała, będących alternatywą dla inwazyjnych zabiegów estetycznych

Wyróżnienie Holistic Beauty Award otrzymała:
– Kinga Jach-Skrzypczak – za pionierski i nieoceniony wkład w rozwój trychologii Polsce, działania na rzecz integracji środowiska medycznego, kosmetologicznego i trychologicznego oraz najwyższą jakość szkoleń.

Uroczyste wręczenie wyróżnień odbyło się podczas 34. Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE w Krakowie, 6 listopada 2016 roku.

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury