redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Gdynia stolicą blogosfery
29/06/2016
see-bloggers
fot. see bloggers
Już w  lipcu Konferencja See Bloggers po raz czwarty zgromadzi twórców internetowych.

Na największym blogowym wydarzeniu w Polsce pojawi się około 1000 uczestników, w tym blogerzy, vlogerzy oraz eksperci, którzy podzielą się wiedzą z zakresu marketingu i budowania własnej marki.

23 i 24 lipca Gdynia zamieni się w stolicę polskiej blogosfery. Około 1000 uczestników, 50 specjalistów i aż 9 stref tematycznych uatrakcyjni wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarze blogerów i twórców internetowych.

Podczas tegorocznej edycji skupiamy jeszcze większą uwagę na twórcach internetowych działających nie tylko w strefie blogowej – mówi Jakub Zając, współorganizator See Bloggers, a jednocześnie współautor bloga fashionable.com.pl – media społecznościowe rozwijają się w niezwykłym tempie, dlatego na lipcowym festiwalu pojawią się również wpływowi użytkownicy Snapchata, Instagrama czy YouTube.

 

Nie samym blogiem twórca żyje

Rozwój nowych mediów ma też swój obraz w strefach tematycznych, którymi zaopiekują się znani twórcy internetowi. Parenting, strefa kulinarna, blogera, video i design to tylko kilka z nich. Wśród prelegentów znajdą się wyjątkowe osobowości, które podzielą się swoją wiedzą podczas wykładów i paneli dyskusyjnych. Obecni będą m.in. Ania i Jakub Zając, Maciej Dąbrowski, Robert Biedroń, Magdalena Kostyszyn, Malwina Bakalarz i duet GYMBREAK, czyli Kasia Kępka i Szymon Gaś. Organizatorzy zaplanowali dwa intensywne dni wypełnione spotkaniami z twórcami, prelekcjami umożliwiającymi zdobycie wiedzy z zakresu marketingu, SEO i prawa. Na uczestników czeka również wieczorna impreza tematyczna. Każda z nich przechodzi do historii, a z opinii uczestników wynika, że jest doskonałym uzupełnieniem atrakcji festiwalowych.

 

Biznes i blogowanie w jednym?

Czwarta edycja See Bloggers będzie jednocześnie największa, a polscy twórcy internetowi udowadniają, że warto organizować tego typu spotkania – tłumaczy Jakub Zając – aktywny networking, w jaki mogą się włączyć jest nieoceniony, a zebrane kontakty mogą zaowocować nawiązaniem nowych znajomości biznesowych. Czy można zatem połączyć twórczość internetową z biznesem? Jak najbardziej.

Już 23-24 lipca polscy blogerzy sprawią, że Gdynia po raz kolejny stanie się stolicą blogosfery, a różnorodność stref tematycznych pozwoli na uzupełnienie wiedzy, zgłębienie swoich pasji i rozwinięcie sieci kontaktów.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.seebloggers.pl oraz na facebooku: facebook.com/SeeBloggers

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury