35. Kongres i Targi LNE
Pobierz aplikację LNE Apple Store Logo Google Play Logo
 
35. Kongres i Targi LNE
12/01/2017

Kongres i targi kosmetyczne 2017

35K-plakatSerce branży beauty niezmiennie bije w Krakowie – sprawdź dlaczego!

1-2 kwietnia w Krakowie odbędzie się 35. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! Organizatorem tego już kultowego w branży beauty wydarzenia jest redakcja magazynu LNE, który od ponad 22 lat inspiruje i edukuje specjalistów związanych z branżą.
Kongresy i Targi LNE odbywają się dwa razy w roku – w kwietniu i w listopadzie. Ostatnią edycję imprezy odwiedziło ponad 9000 profesjonalistów, wykłady poprowadziło ponad 80 ekspertów z całego świata, a ponad 200 wystawców – najlepszych firm kosmetyki profesjonalnej, zaprezentowało swoja ofertę.
Podczas kongresowego weekendu będzie można wziąć udział w ciekawych i niezwykle inspirujących wykładach, pokazach i warsztatach, a także spotkać się z ekspertami-praktykami.
Praktyczny i jasny podział na sesje edukacyjne daje uczestnikom możliwość wybrania tematyki, która jest dla nich najbardziej interesująca. Podczas kwietniowej edycji wykłady zostaną podzielone na 5 sesji: ogólną (biostymulacja skóry, medical beauty, healthy-aging), biznesową, masaż & wellness, make-up oraz trychologii estetycznej. Nie zabraknie także eksperckich warsztatów Masterclass z podologii, trychologii, mikroodżywiania i makijażu.

Targi kosmetyczne 2017

Odwiedzający targi kosmetyczne będą mogli zobaczyć z bliska i przetestować propozycje ponad 200 wystawców. Przestronne i zapewniające komfort dwie hale targowe i promocyjna oferta najlepszych firm kosmetycznych dają gwarancję zakupowego szaleństwa!
W formule Kongresu pojawią się także docenione przez profesjonalistów elementy – otwarta scena pokazów manicure’u, Galeria Innowacji oraz specjalna strefa biznesu dla firm.

Szczegółowy program Kongresu i Targów LNE już wkrótce na www.lne.pl

Rejestracja na 35. Kongres i Targi LNE rusza 16 stycznia,
promocyjne ceny biletów i karnetów tylko do 27 marca 2017!

 

Do zobaczenia w Krakowie!

35K-laska-bottom

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury