redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Urządzenie Mini Plasma
01/06/2017
plasma-wiodące
artykuł sponsorowany
Korekcja powiek czyli blefaroplastyka to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów odmładzających z zakresu chirurgii plastycznej. Jest to zabiegi mający na celu usunięcie nadmiaru skóry opadających powiek u pacjentów w różnym przedziale wiekowym. Zabieg jest niezwykle skuteczny jednakże wiąże się z bardzo długim okresem rekonwalescencji, a co więcej nie każdy pacjent z przyczyn zdrowotnych lub osobistych może być zakwalifikowany do zabiegu.

W związku z powyższym w odpowiedzi na te problemy oferujemy Państwu urządzenie Mini Plasma będące rozwiązaniem dla osób, które nie chcą, bądź nie mogą poddać się zabiegowi chirurgicznemu.

Plazma to zjonizowany gaz zawierający w przybliżeniu takie same ilości ładunków dodatnich i ujemnych. Ze względu na specyficzne właściwości nazywany czwartym, obok gazu, cieczy i ciała stałego, stanem skupienia.

Urządzenie Mini Plasma wytwarza wiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się pomiędzy skórą pacjenta, a końcówką urządzenia zwaną elektrodą. Powstaje wyładowanie elektryczne zwane łukiem elektrycznym. Po przyłożeniu do skóry doprowadza ono do mikro uszkodzeń. Dochodzi tutaj do sublimacji skóry, co widoczne jest od razu przy wykonywaniu zabiegu. Pod wpływem generowanej plazmy włókna kolagenowe i elastynowe stymulowane są do odbudowy. Skóra jest bardziej wygładzona i napięta, a zmarszczy ulegają wypłaceniu.

Efekty zabiegowe widoczne są już w trakcie zabiegu, a dzięki urządzeniu Mini Plasma jesteśmy w stanie zlikwidować nadmiar skóry opadających powiek nawet o 30%. Zabieg redukcji opadających powiek przy użyciu urządzenia Mini Plasma zaliczany jest do tak zwanych zabiegów dynamicznych ponieważ pozwala na pełną kontrolę podczas procedury. plasmapo1Dzięki nieablacyjnej technice zabiegowej w trakcie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry co w znacznym stopniu eliminuje ryzyko powstania nieestetycznych blizn pozabiegowych.

Po za korekcją powiek urządzenie Mini Plasma znajduje również zastosowanie w redukcji zmarszczek w okolicy oczu, zmarszczek na czole, zmarszczek palacza, zmarszczek przy uszach, zmarszczek na dekolcie. Co więcej rewelacyjnie sprawdza się w korygowaniu takich problemów skórnych jak: wiotkość skóry w okolicy szyi, rozstępy oraz blizny. Dodatkowo przy pomocy urządzenia Mini Plasma mogą również Państwo usuwać takie zmiany skórne jak włókniaki miękkie czy brodawki zwykłe. Do każdego urządzenia dołączone są dwie końcówki zabiegowe wykonane z mosiądzu.

Przy zakupie sprzętu nasz firma gwarantuje bezpłatną dostawę na terenie Polski oraz profesjonalne szkolenie z obsługi urządzenia.

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury