redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Twarz i ciało „V” wspaniałej formie!
23/10/2016
AM-nowa
artykuł sponsorowany
Widocznym potwierdzeniem starzenia się skóry są zmarszczki grawitacyjne, kumulujące się głównie w dolnych partiach twarzy takich jak policzki, okolice żuchwy i podbródka. To w tych obszarach mamy do czynienia z pogłębionymi bruzdami nosowo-wargowymi, „zmarszczkami marionetki”, zwiotczałą skórą tzw. „chomikami” czy podwójnym podbródkiem, a w efekcie zaburzonym owalem twarzy w strefie „V” .

 

Nie od dziś wiadomo, że odmładzanie dolnych partii twarzy wymaga zastosowania silnych działań antygrawitacyjnych i modelujących. Stworzona przez Arkana druga z debiutujących tej jesieni linia Carbo V Re-Constructor Therapy MD estetic to autorskie połączenie kwasu ksymenynowego, argininy oraz peptydu modelującego. Jest to kuracja niezbędna w nowoczesnym Gabinecie, która zainspirowana została zabiegami karboksyterapii oraz ideą nici liftingujących.

Kwas ksymenynowy, uzyskiwany z sandałowca białego, posiada wszechstron­ne właściwości modelujące i rzeźbiące owal twarzy oraz sylwetkę. Składnik ten stymuluje przepływ krwi, przez co zwiększa dotlenienie skóry, jej odżywienie i usuwanie toksyn. Podobnie jak w czasie zabiegu karboksyterapii poprawia on również strukturę skóry. Co więcej jest on też doskonałym remedium na cellulit. Eliminuje pomarańczową skórkę i silnie ujędrnia.

Działanie kwasu ksymenowego wspiera arginina, która oprócz działania pobudzającego mikrokrążenie, dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu. Aby uzyskać efekt podobny jak przy stosowaniu nici liftujących zastosowa­liśmy peptyd modelujący, który rekonstruuje włókna podporowe twarzy, dając efekt „V shape”- poprawy linii żuchwy i podbródka. Terapia stano­wi samodzielną linię do zabiegów na twarz i szyję. Może być również użyta w połączeniu z zabiegiem na bazie dermokosmetyków z linii Bo2Look Therapy (prezentacja zabiegu podczas Jesiennej Akademii Arkana i Toskani).

Szeroki wachlarz działania kosmetyków z linii Carbo V Re-Constructor Therapy MD estetic daje nam możliwość wykorzystania ich w zabiegu karboksyterapii. Jest również doskonałą alternatywą dla tego typu kuracji oraz kontynuacją pie­lęgnacji domowej.

Produktem zasługującym na szczególną uwagę jest dwuskładnikowa maska Carbo Mask, która uwalnia cząsteczki dwutlenku węgla, wywołując efekt Bohra. Inicjuje to proces dotlenienia i odtoksycznienia skóry.

Profesjonalne serum Carbo V Re-Constructor Serum można wprowadzić dowol­ną techniką manualną lub aparaturową. Szczególnie rekomendujemy ten pro­dukt do zabiegu mezoterapii mikroigłowej.

Ostatni etap zabiegu stanowi aplikacja wyjątkowej anatomicznej maski w płacie, która podniesie dolne partie twarzy i wymodeluje jej kontury. Na zakończenie ku­racji na twarz oraz do pielęgnacji domowej polecamy Carbo V Re-Constructor. Do ciała rekomendujemy Carbo Body Shaper – balsam rzeźbiący ciało z efektem kar­boksyterapii. Z tym produktem walka z niedoskonałościami sylwetki i skóry takimi jak cellulit, utrata jędrności, lokalne depozyty tkanki tłuszczowej będzie znacznie ła­twiejsza i skuteczniejsza.

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury