redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Terapia dla skóry wrażliwej
27/07/2017

arkana-terapiaW zimowym okresie szczególnie warto zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry wrażliwej i delikatnej. Niska temperatura, chłodny wiatr nie są jej sprzymierzeńcami. Eksperci Arkana nieustannie szukają inspiracji na całym świecie, by znaleźć produkty wychodzące naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających. Dla skóry wrażliwej i alergicznej przygotowali wyjątkową terapię – na bazie ekstraktu z kwiatu japońskiej wiśni – sakura. Kuracja Sakura Sensitive Therapy  to prawdziwe S.O.S dla skóry podrażnionej i wymagającej.

 Sakura po japońsku oznacza nazwę ozdobnych drzew wiśniowych i jej kwiatów, symbol piękna i odrodzenia. Ekstrakt wykorzystany w kosmetykach tej linii działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie. Zmniejsza podrażnienia, a także rumień, obrzęk i świąd. Rozjaśnia i wyrównuje koloryt, usuwa nieprzyjemną szorstkość skóry. Sakura podnosi odporność oraz wzmacnia naczynia krwionośne dlatego terapia rekomendowana jest także dla osób z trądzikiem różowatym. Dzięki zastosowaniu tego egzotycznego składnika skóra zyska promienny i zdrowy wygląd.

W celu uzyskania jak najlepszych efektów eksperci Arkana rekomendują wykonanie zabiegu w gabinecie kosmetycznym, a następnie stosowanie codziennej pielęgnacji domowej z kosmetykami z linii Sakura Sensitive Therapy . Połączenie tych dwóch składowych pozwoli uzyskać szybkie i widoczne efekty. Aby spotęgować  efekt warto do codziennej pielęgnacji oprócz kremu włączyć także inne kosmetyki tej linii. Zapewni to kompleksową odnowę skóry wrażliwej i podrażnionej.

Poznaj produkty linii Sakura Sensitive Therapy:

Krem terapeutyczny na dzień, Sakura Sensitive Cream, , kamufluje zaczerwienienia a  krem naprawczy na noc, Sakura Repair Cream, odbudowuje płaszcz hydrolipidowy. Terapeutyczna maska wyciszająca, Sakura Sensitive Mask, głęboko nawilża i chłodzi. Nie zapomnij o preparatach do demakijażu i oczyszczania skóry: Sakura Sensitive Lotion – który przywraca właściwe pH skóry i Sakura Sensitive Emulsion – emulsja doskonale łagodząca podrażnienia i zaczerwienienia.

Kosmetyki Sakura Sensitive Therapy są polecane także dla skóry podrażnionej mechanicznie lub chemicznie oraz po intensywnych zabiegach dermoestetycznych. Poznaj je lepiej i już dziś włącz j do swojego beauty planu.

Produkty dostępne na: www.sklep.arkana.pl

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury