redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Synergia kuracji odmładzających Arkana dla twojego gabinetu
12/06/2017

Pragnienie utrzymania młodego i atrakcyjnego wyglądu sprawia, że gabinety medycyny estetycznej cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jednak proponowane zabiegi odmładzające często są bardzo kosztowne oraz bolesne. Osoby zainteresowane tak precyzyjną i efektowną poprawą wyglądu szukają równie skutecznych alternatyw. Arkana śledząc najnowsze trendy i potrzeby rynku, specjalnie dla gabinetów kosmetycznych stworzyła cztery dedykowane kuracje dermoestyeczne wykorzystujące składniki o medycznej skuteczności. Cztery terapie i cztery kierunki kompleksowego odmłodzenia skóry.

synergia

Terapia PRP-like Therapy MD estetic totalnie odmładza i regeneruje skórę, spłyca głębokie zmarszczki i bruzdy. To bezinwazyjna odpowiedź na zabiegi estetyczne z osoczem bogatopłytkowym. Zawiera dwa opatentowane peptydy W3 Peptide oraz GHK-Cu, które remodelują skórę na poziomie komórek macierzystych przywracając jej młody wygląd. Zabieg rekomendowany jest dla cery z objawami starzenia się oraz osób dojrzałych. Zalecana jest także do stosowania po zabiegach inwazyjnych wymagających przyspieszonej regeneracji.

Drugą uzupełniającą terapią Arkana jest Transform HA Therapy MD estetic – nowatorska kuracja z transformowalnym kwasem hialuronowym docierającym do najgłębszych warstw skóry. Błyskawicznie poprawia gęstość i długotrwałe nawilżenie skóry. Efekty są widoczne już po pierwszej aplikacji kosmetyków.  Rekomendowana jest zwłaszcza do skóry dojrzałej pozbawionej jędrności, zmęczonej i ze zmarszczkami. Kuracja może być stosowana jako alternatywa dla zabiegów estetycznych z zastosowaniem wypełniaczy.

Bo2Look Therapy MD estetic to terapia spektakularnie redukująca zmarszczki mimiczne na czole i wokół oczu. Rewolucyjna kuracja z opatentowanym peptydem XEP-018 w nieinwazyjny sposób redukuje zmarszczki mimiczne na zasadzie relaksacji mięśni twarzy odpowiedzialnych za ich powstawanie. Zastosowanie kuracji Arkana gwarantuje intensywne wygładzenie i efekt botox-like. Polecana dla cery dojrzałej oraz jako profilkatyka antiaging.

Czwartą rewolucyjną terapią jest Carbo Thrapy MD estetic, dedykowana skorygowaniu owalu twarzy w tzw. Strefie „V” (policzki, okolic żuchwy i podbródka).  Jest to bezinwazyjna i bezbolesna alternatywa dla zabiegów liftujących twarz.  Stanowi połączenie zabiegów karboksyterapii oraz nici liftingujących. Zawarty w kosmetykach kwas ksymenynowy oraz arginina poprawiają mikrokrążenie, dotleniają skórę oraz napinają mięśnie. Dzięki temu skutecznie usuwają problem bruzd i zmarszczek, wspomagają elastyczność skóry oraz redukują efekt podwójnego podbródka. Polecany dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia, zmęczonej i zestresowanej.

Wdrożenie powyższych terapii zapewni klientowi kompleksowy plan odnowy jego skóry z efektami porównywalnymi do inwazyjnych zabiegów estetycznych. Bezbolesny, bezpieczny i dużo tańszy zabieg sprawi, że chętniej odwiedzi Twój gabinet. A ekspercka porada dotycząca kontunuowania domowej pielęgnacji przedłużająca efekt kuracji utwierdzi go w przekonaniu, że dokonał właściwego wyboru.

Sprawdź produkty z linii Arkana Therapy MD estetic w promocyjnej cenie:

sklep.arkana.pl/pl/p/Serum-Cool-Pack/1239

sklep.arkana.pl/pl/p/Transform-HA-Serum-3-x-3-ml-Serum-z-transformowalnym-HA-%0D%0A/925

 

serum-cool-pack-+

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury