redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)

Profesjonalny magazyn kosmetyczny

Jeśli interesuje Cię profesjonalne czasopismo kosmetyczne, dzięki któremu zdobędziesz wszechstronną wiedzę kosmetyczną, to magazyn LNE jest najlepszym sposobem na zaspokojenie tych potrzeb.

Bogate doświadczenie

Czasopismo LNE (czyli Les Nouvelles Esthetiques) to profesjonalny magazyn kosmetyczny z ponad 60-letnim doświadczeniem. Od momentu powstania we Francji w roku 1952 czasopismo zdobywało serca odbiorców w kolejnych krajach, by dziś trafiać do czytelników w 26 krajach na całym świecie i być powszechnie uważanym za lidera wśród kosmetycznych pism branżowych. W Polsce swój debiut mieliśmy w roku 1995 i od tej pory jesteśmy doceniani między innymi ze względu na wysoką wartość merytoryczną i oprawę graficzną czasopisma.

Praktyczna wiedza

Założyciel magazynu LNE H. Pierantoni zadawał sobie pytanie: co powinno zawierać profesjonalne czasopismo kosmetyczne? Odpowiedzią było stworzenie swoistego kompendium wiedzy z zakresu kosmetyki, kosmetologii, masażu i terapii SPA oraz dla wszystkich innych osób zajmujących się zawodowo profilaktyką zdrowia i urody oraz szeroko rozumianą pielęgnacją. Znajdziesz tutaj najświeższe artykuły i wiadomości ze świata kosmetyki i medycyny. W bogatej wideotece i bibliotece LNE na bieżąco zbierana jest użyteczna wiedza. Oznacza to, że stale masz pod ręką dostęp do porad i wskazówek specjalistów.

Zróżnicowane tematy

W magazynie LNE znajdziesz szeroki wybór treści z zakresu beauty i healthy aging. Wiodące działy to: kosmetologia w praktyce, medycyna estetyczna, dermatologia, healthy aging, biznes &  beauty, makijaż, masaż, podologia, trychologia. Oprócz artykułów przygotowaliśmy dla Was wiele testów, wiadomości o aktualnych kursach i szkoleniach, targach LNE i… o wiele więcej! Czasopismo LNE to ponad 200 stron dobrej lektury i przydatnej wiedzy.

Magazyn, który pokochasz

Nasze hasło to „Uroda-Edukacja-Profesjonalizm”. Współpraca z międzynarodowym gronem ekspertów pozwala nam na kształcenie na najwyższym poziomie poprzez realizację nowoczesnego projektu wydawniczego, jakim jest profesjonalny magazyn kosmetyczny LNE & spa. Z myślą o Waszej wygodzie przygotowaliśmy 3 rodzaje prenumeraty (ciągła, roczna i zagraniczna), które możesz zamówić tutaj: PRENUMERATA. Ponadto, jeśli przegapiłeś jakiś artykuł możesz zamówić archiwalny numer czasopisma dzwoniąc pod numer 42 661 63 30 lub pisząc na adres e-mail: karolina@lne.pl. Jeśli zależy Ci, żebyśmy na bieżąco informowali Cię o nowinkach z branży beauty i healthy aging – zapisz się do naszego newslettera.

Nie zajmujemy się wyłącznie prowadzeniem czasopisma kosmetycznego, dwa razy do roku organizujemy również targi beauty w Krakowie. Więcej dowiesz się w podlinkowanym artykule.