Pobierz aplikację LNE Apple Store Logo Google Play Logo
 

Lista prelegentów

Prowadzący kongres

Ilona Kurczaba
Redaktor naczelna magazynu LNE.
Agnieszka Wróblewska
Zastępca redaktor naczelnej LNE
Dominik Alexandrowicz
Z wykształcenia lingwista, z wyboru menadżer ds. HR w Face and Body Institute, konsultant biznesowy. Specjalista w zakresie budowania zespołów i pasjonat innowacyjnego zarządzania.
Anna Antosik
Kosmetolog, ekspert ds. peelingów, doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice dr. Gabriela Serrano. Szkoleniowiec firmy oferującej najnowsze rozwiązania w ukierunkowanej pielęgnacji i biostymulacji.
Sylwia Barczewska-Cieślik
Kosmetolog, trycholog i położna. Swoją wiedzę i doświadczenie łączy tworząc kompleksowe programy anti-aging własnej Klinice Medycyny Estetycznej Kosmetologii „Mediestetic” w Kaliszu. Członek–założyciel ISAT.
Rafał Baron
Lekarz, specjalista med. tropikalnej i med. podróży. W praktyce pasjonat profilaktyki zdrowia, zgłębiania mechanizmów regeneracji organizmu, szczególnie z wykorzystaniem tzw. terapii niefarmakologicznych.
Monika Bogdańska
Szkoleniowiec Fenice – Europejskiego Centrum Szkoleniowego Anti-Age.
Lisa Boone (USA)
Utytułowany trener marki Artistic Nail Design z ponad 20-letnim doświadczeniem
Roger Całkowski
Manager Handlowy firmy Farmona
Ewa Chacuś
Kosmetolog, szkoleniowiec Instytutu Kosmetyczno-Medycznego Jadwiga.
dr Robert Chmielewski
Chirurg, specjalista medycyny estetycznej i anti-aging.
Magdalena Czajkowska
Szkoleniowiec marki CRISS, mgr kosmetologii.
Małgorzata Daniel
Kosmetolog z wieloletnią praktyką w zakresie procedur estetycznych, anti-aging i holistycznej pielęgnacji ciała. Specjalistka promocji zdrowia oraz marketingu i zarządzania, wykładowca Collegium Cosmeticum.
Rafał Długosz
Dyrektor wydawnictwa LNE. Od ponad 16 lat związany z wydawnictwem.
Marie Engman
Trener kliniczny z ponad 30-letnim doświadczeniem w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.
Anna Fita
dyplomowany Trener Ekspert marki OPI w Polsce
Małgorzata Gajda
Mgr kosmetologii, ukończyła studia podyplomowe z zakresu podologii.
Karolina Gałajda
Mgr kosmetologii, szkoleniowiec w firmie Cosmed24.
Agnieszka Gomolińska
Kosmetolog, konsultant medyczny w Face & Body Institute w Krakowie, ekspert w mediach. Specjalizuje się w zaawansowanych procedurach estetycznych, propagując jednocześnie holistyczne metody pracy.
Kinga Jach-Skrzypczak
Prekursorka trychologii i trychoterapii w Polsce, diagnosta obrazowy, technik trychologii analitycznej, prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej ISAT i wykładowca akademicki.
Aneta Jakubowska
Właścicielka firmy WOMEN nails – all about nails
Tomasz Jakubowski
Właściciel firmy WOMEN nails – all about nails
Anna Jasińska
Absolwentka Warszawskiego i Lubelskiego UM, dietetyk kliniczny. Prowadzi wykłady i prelekcje na temat zdrowego odżywiania, ekspert w mediach, od 7 lat pracuje z klientami indywidualnymi.
Dr Maciej Kaczówka
Ekspert w dziedzinie laseroterapii, autorytet medycyny estetycznej.
Viktoriia Klopotova
Autorka kształtu PIPE, właścicielka i twórczyni marki NL n.o.b.e.l.
dr Iwona Kulesza
Jej pasją są stomatologia i medycyna estetyczna. Odbyła wiele szkoleń z zakresu nowoczesnych procedur anti-aging. Otrzymała Certyfikat Umiejętności Klasy Master, potwierdzający wysoki poziom wiedzy i doświadczenia zawodowego.
mgr inż. Dorota Kulik
Dyrektor ds. szkoleń i rozwoju, główny szkoleniowiec i trener marki Murier Laboratoires Paris.
Elżbieta Lange
Psychodietetyk, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, coach zdrowia. Współautorka książki „Gdybym tylko schudła… Przestań się zadręczać. Zacznij żyć i... chudnąć”. Gość programów telewizyjnych i radiowych.
Agnieszka Leśniewska
Twórca i właścicielka Purebeau-Agi, od ponad 18 lat z wielką pasją i zaangażowaniem zajmuje się szeroko pojętym makijażem permanentnym.
Dr Zbigniew Leśniowski
Certyfikowany specjalista medycyny estetycznej, Dyrektor Medyczny Centrum Szkoleniowego Kosmetologii Medycznej. Wyróżniony nagrodą LNE Medical Beauty Award.
Malwina Lipka
Trener z zakresu kosmetologii estetycznej w Broadway Beauty College.
Anna Majewska
Specjalistka z zakresu medycyny estetycznej. Trycholog.
Karolina Marcinkowska
Kosmetolog, mgr analityki medycznej ze specjalnością biomedycyny informatycznej, diagnosta trychologii, członek-założyciel ISAT. Związana z medycyną estetyczną kosmetologią i trychologią.
Anna Marcjasz
Product Manager marki Arkana.
Dr Artur Markowski
Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, inicjator i opiekun merytoryczny Collegium Cosmeticum, unikatowego projektu edukacyjnego realizowanego wraz z LNE i Stowarzyszeniem Przyjazna Kosmetyka.
Karolina Martin
Dyrektor ds. szkoleń SC Beauty Medical, mgr kosmetologii
Marta Mieloszyk-Pawelec
Kosmetolog, mgr farmacji, absolwentka Universite de Bourgogne – kierunek mikroodżywianie i medycyna zdrowia. Specjalistka medycyny prewencyjnej i anti-aging, prowadzi centrum LifeStyleMed.
Sankar Lal Sivasankaran Nair (Indie)
Dyplomowany terapeuta ajurwedyjski, uczył się m.in. w Instytucie Studiów Ajurwedyjskich w Kerali i Sivam Ayurvedic Specialty Hospital. Pracuje m.in. jako terapeuta ajurwedyjski w Integrative Medical Center.
Paulina Nowak
Szkoleniowiec, ekspert Academie Scientifique de Beaute Paris
dr Tijna Orasmae-Meder (Wielka Brytania)
Dermatolog z ponad 25-letnim doświadczeniem, pracowała jako doradca Parlamentu Europejskiego w dziedzinie bezpieczeństwa produktu kosmetycznego. Twórczyni marki dermokosmetyków Meder Beauty Science.
Adam Pawelec
Dyplomowany osteopata, absolwent prestiżowego Sutherland Collage of Osteophatic Medicine w Namure w Belgii. Współtworzy centrum medyczne LifeStyleMed w Warszawie, konsultując terapie healthy-aging.
Kinga Pawlak-Borkowska
Trener marki Elizabeth Arden PRO
dr Bartosz Pawlikowski
Lekarz medycyny estetycznej, specjalista dermatologii, dermatologii dziecięcej i onkologicznej, pediatra. Założyciel łódzkiej Kliniki Medevac. Ceniony wykładowca i szkoleniowiec, ekspert w mediach.
Olga Płatek
Kosmetolog, absolwentka technologii kosmetyków na Politechnice Krakowskiej, szkoleniowiec. Zajmuje się marketingiem medycznym i naukowym w firmie specjalizującej się w produktach do zaawansowanej pielęgnacji.
Zlata Polonski (Izrael)
Starszy szkoleniowiec, wieloletni wykładowca HL Professional Skincare.
Karla Powell (Wielka Brytania)
Światowej sławy makijażystka znana z niezwykłej kreatywności i bogatego portfolio. Opracowuje makijaże do kampanii reklamowych, sesji i edytoriali. Jej warsztaty „Lip Art Masterclass” są światowym hitem.
Elżbieta Poźniak
Współwłaścicielka firmy Szwedo Group i jednocześnie współtwórca autorskich metod pigmentacji Taffy microblading system oraz Oded system 3-igłowej pigmentacji.
Paulina Pyka
Założycielka i dyrektor zarządzająca wielokrotnie wyróżnianego Face and Body Institute. Praktyk z 13-letnim doświadczeniem, ekspert w zakresie organizacji, planowania i optymalizacji biznesu beauty.
Fabienne Rea (Włochy)
Ekspert makijażu fashion, na co dzień pracuje w Mediolanie przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i kampaniach słynnych marek. Pracowała dla największych projektantów, m.in. dla Prady, Armaniego i Gucci.
Jarosław Rodzeń
Kosmetolog i trycholog, wieloletni wykładowca kosmetologii i biofizyki.
Dr Magdalena Rogóż
Specjalista i szkoleniowiec z zakresu nowoczesnych technologii.
Katarzyna Rozmysłowicz
Podolog, absolwentka i stypendystka WSZKiPZ w Warszawie. Uczestniczka i wykładowca kongresów z zakresu podologii i diabetologii, autorka specjalistycznych artykułów w pismach branżowych.
Magdalena Rozpędowska
Konsultant i główny szkoleniowiec marki Dermika Salon & Spa.
Ewa Rycerz
Główny coach marki Victroria Vynn
Marta Sadkowska
Dziennikarka pisząca o urodzie, zdrowiu i diecie (m.in. w magazynach „Zwierciadło” i „Sens”). Od lat zainteresowana zdrowym odżywianiem, medycyną alternatywną i holistyczną.
Anna Sawicka
Mgr kosmetologii, szkoleniowiec, Master Trainer ITP S.A.
Beata Sekuła
Założycielka Międzynarodowego Instytutu Refleksologii Twarzy w Warszawie, pionier manualnej i narzędziowej refleksologii twarzy oraz refleksologii multimetodologicznej w Polsce. Ekspert w mediach.
Izabela Skalska
Absolwentka pierwszego rocznika Wyższej Szkoły Fizjoterapii Andrzeja Czamary we Wrocławiu.
Natalia Skalska
Kosmetolog i trycholog. Absolwentka UM w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Członek ISAT oraz Polskiego Stowarzyszenia Trychologów. Właścicielka gabinetu Trycho-Derm w Głogowie.
Paulina Śmiech
Szkoleniowiec i product manager marek Dermaquest i Dermomedica. Specjalista w zakresie kosmetologii estetycznej.
Bożena Społowicz
Kosmetolog i skin coach, łączy 20-letnie doświadczenie z wiedzą z zakresu chemii, technologii kosmetyków, dietetyki i suplementacji. Prowadzi warsztaty, studiuje coaching. Autorka książki „Skin Coach”.
Żaneta Stanisławska
Właścicielka Broadway Beauty International Group, trenerka microblading, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej
Ewa Staniszewska
Doświadczona wizażystka, specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów makijażu.
dr Przemysław Styczeń
Lekarz, absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Wykładowca i członek stowarzyszeń medycznych. Specjalizuje się w medycynie regeneracyjnej.
dr Bartłomiej Szafrański
Właściciel Nałęcz Clinic w Katowicach, lekarz, akredytowany trener technik zaawansowanego liftingu niechirurgicznego oraz terapii komórkowych, wykładowca akademicki, szkoleniowiec firmy Biotec.
Piotr Szczotka
Dyplomowany masażysta, reprezentujący nurt body work. Propagator masażu w odnowie psychosomatycznej i w problemach zdrowotno-estetycznych, twórca autorskich technik masażu. Autor książek.
Izabela Szelągowska
Dyplomowana mistrzyni wizażu, wykładowca w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa. Artystka Roku Makeup Trendy 2016 w kategorii „Edytorial”. Pracuje przy sesjach zdjęciowych i pokazach mody.
dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic
Dermatolog, doświadczony praktyk i wykładowca. Specjalizuje się m.in. w laseroterapii, dermatoskopii, a także w nowoczesnej trychologii. Przeprowadza też zabiegi przeszczepu włosów techniką S.A.F.E.R.
Adrianna Waś
Kosmetolog, trener marki pHformula i Revitacare.
Agata Waszak
Naturoterapeutka, ratownik medyczny, homeopata klasyczny. Konsultantka z zakresu doradztwa żywieniowego, homeopatii, izopatii, suplementacji, ziołolecznictwa i innych metod wspomagania zdrowia.
Sylwia Wójcik
Kosmetolog, ekspert profesjonalnej pielęgnacji
Karolina Wolak-Tworzydło
Główny szkoleniowiec marki PB Nails.
Wioletta Wypijewska
Dyplomowana mistrzyni makijażu, nagrodzona tytułem mistrzyni świata w makijażu profesjonalnym. Wykładowca akademicki oraz współautorka albumu o makijażu ,,The Art of Make-up”. Współpracuje z marką Kryolan.
Dominika Zaborowska
Coach wizerunku, stylistka, kolorystka i trenerka. Prowadzi coachingi wizerunkowe, warsztaty z zakresu kreowania wizerunku osobistego i biznesowego, autorka bestsellerowych książek „Kolor” i „Kształt”.