Pobierz aplikację LNE Apple Store Logo Google Play Logo
 

Lista prelegentów

Prowadzący kongres

Ilona Kurczaba
Redaktor naczelna magazynu LNE.
Agnieszka Wróblewska
Zastępca redaktor naczelnej LNE
Zlata Polonski (Izrael)
Starszy szkoleniowiec, wieloletni wykładowca HL Professional Skincare.
Dominik Alexandrowicz
Z wykształcenia lingwista, z wyboru menadżer ds. HR w Face and Body Institute, konsultant biznesowy. Specjalista w zakresie budowania zespołów i pasjonat innowacyjnego zarządzania.
Anna Antosik
Kosmetolog, ekspert ds. peelingów, doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice dr. Gabriela Serrano. Szkoleniowiec firmy oferującej najnowsze rozwiązania w ukierunkowanej pielęgnacji i biostymulacji.
Sylwia Barczewska-Cieślik
Kosmetolog, trycholog i położna. Swoją wiedzę i doświadczenie łączy tworząc kompleksowe programy anti-aging własnej Klinice Medycyny Estetycznej Kosmetologii „Mediestetic” w Kaliszu. Członek–założyciel ISAT.
Rafał Baron
Lekarz, specjalista med. tropikalnej i med. podróży. W praktyce pasjonat profilaktyki zdrowia, zgłębiania mechanizmów regeneracji organizmu, szczególnie z wykorzystaniem tzw. terapii niefarmakologicznych.
Monika Bogdańska
Szkoleniowiec Fenice – Europejskiego Centrum Szkoleniowego Anti-Age.
Lisa Boone (USA)
Utytułowany trener marki Artistic Nail Design z ponad 20-letnim doświadczeniem
Roger Całkowski
Manager Handlowy firmy Farmona
Ewa Chacuś
Kosmetolog, szkoleniowiec Instytutu Kosmetyczno-Medycznego Jadwiga.
dr Robert Chmielewski
Chirurg, specjalista medycyny estetycznej i anti-aging.
Magdalena Czajkowska
Szkoleniowiec marki CRISS, mgr kosmetologii.
Małgorzata Daniel
Kosmetolog z wieloletnią praktyką w zakresie procedur estetycznych, anti-aging i holistycznej pielęgnacji ciała. Specjalistka promocji zdrowia oraz marketingu i zarządzania, wykładowca Collegium Cosmeticum.
Rafał Długosz
Dyrektor wydawnictwa LNE. Od ponad 16 lat związany z wydawnictwem.
Marie Engman
Trener kliniczny z ponad 30-letnim doświadczeniem w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.
Anna Fita
Dyplomowany Trener Ekspert marki OPI w Polsce.
Małgorzata Gajda
Mgr kosmetologii, ukończyła studia podyplomowe z zakresu podologii.
Karolina Gałajda
Mgr kosmetologii, szkoleniowiec w firmie Cosmed24.
Agnieszka Gomolińska
Kosmetolog, konsultant medyczny w Face & Body Institute w Krakowie, ekspert w mediach. Specjalizuje się w zaawansowanych procedurach estetycznych, propagując jednocześnie holistyczne metody pracy.
Kinga Jach-Skrzypczak
Prekursorka trychologii i trychoterapii w Polsce, diagnosta obrazowy, technik trychologii analitycznej, prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej ISAT i wykładowca akademicki.
Aneta Jakubowska
Właścicielka firmy WOMEN nails – all about nails,
Tomasz Jakubowski
Właściciel firmy WOMEN nails – all about nails
Anna Jasińska
Absolwentka Warszawskiego i Lubelskiego UM, dietetyk kliniczny. Prowadzi wykłady i prelekcje na temat zdrowego odżywiania, ekspert w mediach, od 7 lat pracuje z klientami indywidualnymi.
Viktoriia Klopotova
Autorka kształtu PIPE, właścicielka i twórczyni marki NL n.o.b.e.l.
dr Iwona Kulesza
Jej pasją są stomatologia i medycyna estetyczna. Odbyła wiele szkoleń z zakresu nowoczesnych procedur anti-aging. Otrzymała Certyfikat Umiejętności Klasy Master, potwierdzający wysoki poziom wiedzy i doświadczenia zawodowego.
mgr inż. Dorota Kulik
Dyrektor ds. szkoleń i rozwoju, główny szkoleniowiec i trener marki Murier Laboratoires Paris.
Elżbieta Lange
Psychodietetyk, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, coach zdrowia. Współautorka książki „Gdybym tylko schudła… Przestań się zadręczać. Zacznij żyć i... chudnąć”. Gość programów telewizyjnych i radiowych.
Agnieszka Leśniewska
Twórca i właścicielka Purebeau-Agi, od ponad 18 lat z wielką pasją i zaangażowaniem zajmuje się szeroko pojętym makijażem permanentnym.
Dr Zbigniew Leśniowski
Certyfikowany specjalista medycyny estetycznej, Dyrektor Medyczny Centrum Szkoleniowego Kosmetologii Medycznej. Wyróżniony nagrodą LNE Medical Beauty Award.
Malwina Lipka
Trener z zakresu kosmetologii estetycznej w Broadway Beauty College.
Anna Majewska
Specjalistka z zakresu medycyny estetycznej. Trycholog.
Karolina Marcinkowska
Kosmetolog, mgr analityki medycznej ze specjalnością biomedycyny informatycznej, diagnosta trychologii, członek-założyciel ISAT. Związana z medycyną estetyczną kosmetologią i trychologią.
Anna Marcjasz
Product Manager marki Arkana.
Dr Artur Markowski
Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, inicjator i opiekun merytoryczny Collegium Cosmeticum, unikatowego projektu edukacyjnego realizowanego wraz z LNE i Stowarzyszeniem Przyjazna Kosmetyka.
Karolina Martin
Dyrektor ds. szkoleń SC Beauty Medical, mgr kosmetologii
Marta Mieloszyk-Pawelec
Kosmetolog, mgr farmacji, absolwentka Universite de Bourgogne – kierunek mikroodżywianie i medycyna zdrowia. Specjalistka medycyny prewencyjnej i anti-aging, prowadzi centrum LifeStyleMed.
Paulina Nowak
Szkoleniowiec, ekspert Academie Scientifique de Beaute Paris
dr Tijna Orasmae-Meder (Wielka Brytania)
Dermatolog z ponad 25-letnim doświadczeniem, pracowała jako doradca Parlamentu Europejskiego w dziedzinie bezpieczeństwa produktu kosmetycznego. Twórczyni marki dermokosmetyków Meder Beauty Science.
Adam Pawelec
Dyplomowany osteopata, absolwent prestiżowego Sutherland Collage of Osteophatic Medicine w Namure w Belgii. Współtworzy centrum medyczne LifeStyleMed w Warszawie, konsultując terapie healthy-aging.
Kinga Pawlak-Borkowska
Trener marki Elizabeth Arden PRO
dr Bartosz Pawlikowski
Lekarz medycyny estetycznej, specjalista dermatologii, dermatologii dziecięcej i onkologicznej, pediatra. Założyciel łódzkiej Kliniki Medevac. Ceniony wykładowca i szkoleniowiec, ekspert w mediach.
Olga Płatek
Kosmetolog, absolwentka technologii kosmetyków na Politechnice Krakowskiej, szkoleniowiec. Zajmuje się marketingiem medycznym i naukowym w firmie specjalizującej się w produktach do zaawansowanej pielęgnacji.
Karla Powell (Wielka Brytania)
Światowej sławy makijażystka znana z niezwykłej kreatywności i bogatego portfolio. Opracowuje makijaże do kampanii reklamowych, sesji i edytoriali. Jej warsztaty „Lip Art Masterclass” są światowym hitem.
Elżbieta Poźniak
Współwłaścicielka firmy Szwedo Group i jednocześnie współtwórca autorskich metod pigmentacji Taffy microblading system oraz Oded system 3-igłowej pigmentacji.
Paulina Pyka
Założycielka i dyrektor zarządzająca wielokrotnie wyróżnianego Face and Body Institute. Praktyk z 13-letnim doświadczeniem, ekspert w zakresie organizacji, planowania i optymalizacji biznesu beauty.
Fabienne Rea (Włochy)
Ekspert makijażu fashion, na co dzień pracuje w Mediolanie przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i kampaniach słynnych marek. Pracowała dla największych projektantów, m.in. dla Prady, Armaniego i Gucci.
Jarosław Rodzeń
Kosmetolog i trycholog, wieloletni wykładowca kosmetologii i biofizyki.
Katarzyna Rozmysłowicz
Podolog, absolwentka i stypendystka WSZKiPZ w Warszawie. Uczestniczka i wykładowca kongresów z zakresu podologii i diabetologii, autorka specjalistycznych artykułów w pismach branżowych.
Magdalena Rozpędowska
Konsultant i główny szkoleniowiec marki Dermika Salon & Spa.
Ewa Rycerz
Główny coach marki Victroria Vynn
Marta Sadkowska
Dziennikarka pisząca o urodzie, zdrowiu i diecie (m.in. w magazynach „Zwierciadło” i „Sens”). Od lat zainteresowana zdrowym odżywianiem, medycyną alternatywną i holistyczną.
Anna Sawicka
Mgr kosmetologii, szkoleniowiec, Master Trainer ITP S.A.
Beata Sekuła
Założycielka Międzynarodowego Instytutu Refleksologii Twarzy w Warszawie, pionier manualnej i narzędziowej refleksologii twarzy oraz refleksologii multimetodologicznej w Polsce. Ekspert w mediach.
Sankar Lal Sivasankaran Nair (Indie)
Dyplomowany terapeuta ajurwedyjski, uczył się m.in. w Instytucie Studiów Ajurwedyjskich w Kerali i Sivam Ayurvedic Specialty Hospital. Pracuje m.in. jako terapeuta ajurwedyjski w Integrative Medical Center.
Natalia Skalska
Kosmetolog i trycholog. Absolwentka UM w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Członek ISAT oraz Polskiego Stowarzyszenia Trychologów. Właścicielka gabinetu Trycho-Derm w Głogowie.
Izabela Skalska
Absolwentka pierwszego rocznika Wyższej Szkoły Fizjoterapii Andrzeja Czamary we Wrocławiu.
Paulina Śmiech
Szkoleniowiec i product manager marek Dermaquest i Dermomedica. Specjalista w zakresie kosmetologii estetycznej.
Bożena Społowicz
Kosmetolog i skin coach, łączy 20-letnie doświadczenie z wiedzą z zakresu chemii, technologii kosmetyków, dietetyki i suplementacji. Prowadzi warsztaty, studiuje coaching. Autorka książki „Skin Coach”.
Żaneta Stanisławska
Właścicielka Broadway Beauty International Group, trenerka microblading, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej
Ewa Staniszewska
Doświadczona wizażystka, specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów makijażu.
dr Przemysław Styczeń
Lekarz, absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Wykładowca i członek stowarzyszeń medycznych. Specjalizuje się w medycynie regeneracyjnej.
dr Bartłomiej Szafrański
Właściciel Nałęcz Clinic w Katowicach, lekarz, akredytowany trener technik zaawansowanego liftingu niechirurgicznego oraz terapii komórkowych, wykładowca akademicki, szkoleniowiec firmy Biotec.
Piotr Szczotka
Dyplomowany masażysta, reprezentujący nurt body work. Propagator masażu w odnowie psychosomatycznej i w problemach zdrowotno-estetycznych, twórca autorskich technik masażu. Autor książek.
Izabela Szelągowska
Dyplomowana mistrzyni wizażu, wykładowca w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa. Artystka Roku Makeup Trendy 2016 w kategorii „Edytorial”. Pracuje przy sesjach zdjęciowych i pokazach mody.
dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic
Dermatolog, doświadczony praktyk i wykładowca. Specjalizuje się m.in. w laseroterapii, dermatoskopii, a także w nowoczesnej trychologii. Przeprowadza też zabiegi przeszczepu włosów techniką S.A.F.E.R.
Adrianna Waś
Kosmetolog, trener marki pHformula i Revitacare.
Agata Waszak
Naturoterapeutka, ratownik medyczny, homeopata klasyczny. Konsultantka z zakresu doradztwa żywieniowego, homeopatii, izopatii, suplementacji, ziołolecznictwa i innych metod wspomagania zdrowia.
Sylwia Wójcik
Kosmetolog, ekspert profesjonalnej pielęgnacji
Karolina Wolak-Tworzydło
Główny szkoleniowiec marki PB Nails.
Wioletta Wypijewska
Dyplomowana mistrzyni makijażu, nagrodzona tytułem mistrzyni świata w makijażu profesjonalnym. Wykładowca akademicki oraz współautorka albumu o makijażu ,,The Art of Make-up”. Współpracuje z marką Kryolan.
Dominika Zaborowska
Coach wizerunku, stylistka, kolorystka i trenerka. Prowadzi coachingi wizerunkowe, warsztaty z zakresu kreowania wizerunku osobistego i biznesowego, autorka bestsellerowych książek „Kolor” i „Kształt”.