Pobierz aplikację LNE Apple Store Logo Google Play Logo
 

O NAS

LNE – nr 1 w branży beauty i healthy aging, to profesjonalny magazyn dotyczący nowoczesnej kosmetologii i profilaktyki anti-aging. Wiodące działy magazynu LNE: kosmetologia w praktyce, medycyna estetyczna, dermatologia, healthy aging, biznes &  beauty, makijaż, masaż, podologia, trychologia. LNE – oryg. Les Nouvelles Esthetiques,  powstało we Francji w 1952 r. i uznawane jest za najbardziej prestiżowy magazyn w branży beauty na świecie. LNE ukazuje się w 20 krajach, w Polsce od 1995 r.

 

 

 

 

Nenad Miković

Nenad Miković
Prezes zarządu

 

Rafał Długosz

Rafał Długosz
Dyrektor Wydawnictwa
rafal@lne.pl

 

Ilona Kurczaba

Ilona Kurczaba
Redaktor Naczelna
ilona@lne.pl

Agnieszka Wróblewska

Agnieszka Wróblewska
Zastępca Redaktor Naczelnej
agnieszka@lne.pl

Grażyna Jabłońska

Grażyna Jabłońska
Sekretarz Redakcji, tłumaczka
g.jablonska@lne.pl

Anna Perek

Anna Perek-Kowalska
Koordynator ds. Wydawniczych
ania.perek@lne.pl

Michał Gogulski

Michał Gogulski
Komisarz Targów
michal@lne.pl

Karolina Gogulska

Karolina Gogulska
Koordynator ds. Sprzedaży
karolina@lne.pl

Irena Mękal

Irena Mękal
Koordynator ds. Administracyjnych
irena@lne.pl

Irena Mękal

Julia Anforowicz
Koordynator ds. Sprzedaży
julia@lne.pl

Irena Mękal

Małgorzata Waszczyk-Cocińska
Manager ds. Marketingu
malgorzata@lne.pl

Irena Mękal

Piotr Tonkiel
Studio Graficzne
piotr@lne.pl

Irena Mękal

Bartosz Wróblewski
Studio Graficzne
bartek@lne.pl