redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Noworoczny numer LNE
02/01/2018
Sprawdź, o czym piszemy w wydaniu na styczeń/luty

Nowy Rok traktujemy zwykle jako nowe otwarcie – to czas na nowe postanowienia i plany oraz szansa (i nadzieja) na pozytywne zmiany. Chętnie też podsumowujemy ostatnie 365 dni – zwłaszcza jeśli w pamięci mamy miłe chwile i odniesione sukcesy.

Dla całego zespołu LNE ubiegły rok był bardzo intensywny – za nami dwie niezwykle udane edycje Kongresu i Targów LNE (jesienna absolutnie rekordowa – chyba pod każdym względem), 6 numerów magazynu, czyli ponad 1000 stron ciekawych artykułów, wywiadów i nowości branżowych, a do tego mnóstwo spotkań z Wami – ambitnymi i dociekliwymi profesjonalistami z branży beauty. I chcąc zamknąć rozdział pod tytułem „rok 2017”, chcemy Wam przede wszystkim podziękować za to, że jesteście z nami, nieustannie motywujecie nas do działania i wymagacie od nas coraz więcej – to dla nas mocny impuls do nieustannego rozwoju!

Przekazując w Wasze ręce nowy, otwierający 2018 rok, numer LNE chcielibyśmy Wam życzyć spełniania zawodowych marzeń – zarówno tych mniejszych – codziennych, jak i znacznie większych i niezwykle ambitnych, które być może dopiero migoczą gdzieś na horyzoncie stojących przed Wami wyzwań. A do tego dużo pasji, odwagi, ciekawości i dobrej energii. I trochę więcej czasu dla siebie – w końcu dbając o innych, musimy też potrafi ć zadbać o siebie!

Zespół LNE

 

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury