redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Noworoczne wydanie LNE
04/01/2016
Na rynku pojawił się już 104 numer LNE – zacznijcie 2016 rok od solidnej dawki wiedzy!

Mamy za sobą bardzo intensywny rok. Działo się w nim wiele: oddaliśmy w Wasze ręce ponad 1000 stron fachowych publikacji, składających się na 6 wydań LNE, ruszyliśmy z nowymi szkoleniami w ramach cyklu healthy aging, rozpoczęliśmy 3. edycję prestiżowego Collegium Cosmeticum, zorganizowaliśmy dwie edycje Kongresu i Targów LNE, z których tylko ostatnią odwiedziło ponad 7000 profesjonalistów z całej Polski, a swoją ofertę prezentowało ponad 190 wystawców.
Przez cały rok świętowaliśmy także nasze 20 urodziny. To wszystko po to, abyśmy mogli wspólnie z Wami rozwijać się, będąc na bieżąco z najważniejszymi kierunkami światowej kosmetologii, która wymaga interdyscyplinarnej wiedzy i ciągłego trzymania ręki na pulsie.

W tym numerze zapraszamy do lektury m.in. obszernego cyklu inflammaging, który opracowaliśmy wspólnie z najlepszymi ekspertami bazując na tematyce 32. Kongresu LNE. Równie wszechstronnie podeszliśmy do tematu trądziku różowatego – w dossier poznacie nie tylko standardy terapii, ale i zróżnicowany punkt widzenia naszych ekspertów.
Dlaczego się tak wnikliwie przyglądamy każdemu ważnemu tematowi, nie poprzestając na często mało aktualnych opracowaniach podręcznikowych?
Dlatego, że wiedza kojarzy się nam – podobnie jak laureatce Konkursu Kosmetyczka Roku 2015 – z dociekliwością – i tej niesłabnącej dociekliwości życzymy sobie i Wam w Nowym Roku!

 

Ilona Kurczaba, redaktor naczelna
wraz z całym zespołem LNE

 

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury