redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
LNE na listopad/grudzień
08/11/2017
Sprawdź, o czymi piszemy w najnowszym nuemrze!

„Jeśli naprawdę lubisz to, co robisz – nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu”.
Brzmi pięknie? Oczywiście, ale w praktyce się nie sprawdza! Bo jeśli mamy to szczęście, że kochamy swoją pracę, to wkładamy w nią całe serce i mnóstwo energii, a to potrafi być męczące…
Jak więc możemy się bronić przed spadkiem poziomu energii, motywacji i zadowolenia – szczególnie teraz, kiedy dopada nas jesienna chandra, a zbliżający się koniec roku bezlitośnie skraca czas na realizację działań zaplanowanych w styczniowej euforii? Mamy jeden pomysł – spróbujmy odnaleźć w codziennej pracy pasję i przyjemność! Jak to zrobić? Może zainspiruje Was zawartość nowego LNE, bo jak w jednym z materiałów napisała Lucyna Wiewiórska – nie powinniśmy „grać na przetrwanie”, a nieustannie iść do przodu. Poszukiwać, planować i realizować!
Mamy na to doskonałe przykłady. Bo to przecież ciekawość i odwaga sprawiły, że dr Tilszer (wywiad na str. 52) została prekursorką mezoterapii w Polsce, książka „Rehabilitacja po operacjach estetycznych” powstała dlatego, że dr Jacek Szwedo z pasją podchodzi do swojego zawodu (str. 116), a chęć nieustannego rozwoju zmotywowała Linę Nertby Aurell i Mię Clase do zmiany stylu życia, czego efektem jest światowy bestseller „Food Pharmacy” (którego fragment możecie przeczytać na str. 100)! O pasji i dążeniu do perfekcji w poprzednim LNE opowiadał nam także makijażysta Marcin Szczepaniak, którego niesamowite zdjęcie możemy podziwiać na okładce kongresowego wydania LNE… Moglibyśmy tak wymieniać dalej.
Szukajcie więc tego, co Was pasjonuje i daje radość, a my obiecujemy nieustannie dostarczać Wam inspiracji i motywacji do działania!

 

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury