redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
LNE 112 już w sprzedaży
08/05/2017
Zobacz o czym piszemy w najnowszym numerze!

Co z tym czasem?

Czy też macie wrażenie, że czas ostatnio przyspieszył? I nie chodzi nam tu o pojawiające się na naszych twarzach zmarszczki (widzimy je coraz wyraźniej, ale lubimy – są w końcu oznaką doświadczenia), ale o tempo, w jakim zmienia się nasza branża, częstotliwość z jaką spotykamy się z Wami na Kongresach LNE (jakby to było przynajmniej 3 razy w roku) i pośpiech, który towarzyszy nam na co dzień! Za nami intensywny czas – zaledwie miesiąc temu odbył się 35. Kongres i Targi LNE i była to kolejna rekordowa edycja. A teraz?

Nastał czas na złapanie oddechu i naładowanie baterii – i właśnie w tym duchu tworzyliśmy plan najnowszego numeru LNE. Otwiera go (zaraz po relacji kongresowej) blok materiałów pod znakiem wellness, a w nim m.in niezwykle inspirujący skrót (dobre sobie – ma 8 stron!) raportu spa & wellness przygotowanego przez ekspertów Global Wellness Summit czy ciekawy materiał na temat metody mindfulness. I nawet jeśli Wasz gabinet nie ma wiele wspólnego ze spa, to warto poświecić chwilę na lekturę tego działu, bo wellness to światowy trend numer 1, który znacznie wykracza poza pojęcie spa, a jego elementy możemy wprowadzić w życie na wiele sposobów!
Z kolei w dossier numeru zdradzamy sposoby na to, jak dodać skórze energii i zapewnić jej zdrowy, młodzieńczy blask. To chyba najprostszy sposób, by odjąć sobie kilka lat i poczuć się świetnie. Polecamy też pokongresowy materiał o oczyszczaniu organizmu, pełen eksperckich materiałów blok medical beauty, kolorowe trendy w makijażu i manicurze, a także dużą dawkę firmowych nowości – w tym prezentację 21 laureatów konkursu Innowacje 35. Kongresu
i Targów LNE!

A co zrobimy z tym pędzącym czasem?
Podejdziemy do tego na spokojnie… w końcu podobno szczęśliwi czasu nie liczą!

 

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury