redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Laser diodowy Spider 810 nm
05/06/2017
spider-wiodące
artykuł sponsorowany
Półprzewodnikowy Laser diodowy Spider 810 nm 30W – wysoko jakość  i niezawodność w terapii  usuwaniu naczynek.

Półprzewodnikowe lasery diodowe to osiągnięcie techniczne ostatnich kilku lat. Nowoczesne generatory światła laserowego dużej mocy o długościach fal od 500 nm do 1500 nm systematycznie wypierają w zastosowaniach lasery CO2 . Przewaga polega na wykorzystaniu giętkich światłowodów kwarcowych, oraz stosowanie fal podczerwonych silnie pochłanianych przez hemoglobinę, melaninę i wodę. Tym samym można użyć znacznie mniejszej mocy, co zwiększa bezpieczeństwo pacjenta, eliminując możliwość niezamierzonych uszkodzeń ciała. Laser Spider niezwykle efektywnie zamyka popękane naczynka, niezależnie od ich umiejscowienia. Emitując falę odpowiedniej długości  zapewnia całkowitą koagulację naczynia, dzięki czemu przynosi natychmiastowe rezultaty. Laser generuje intensywny promień światła, przez co możliwa jest ingerencja w żywą tkankę. Światło to dociera w głąb naczynia, tam jest absorbowane przez barwnik znajdujący się w czerwonych krwinkach i zostaje zamienione na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki zostaje odparowana woda. Wewnątrz pozostają tylko suche elementy naczynia, są to ścianki, które się zapadają i są wchłaniane w wyniku czego zanikają. Cienkie naczynka (tzw. pajączki) zazwyczaj usuwane są natychmiast, zaraz po pierwszym zabiegu. Grubsze i głębiej umiejscowione naczynka, np. na kończynach dolnych, wymagają zazwyczaj 2-3 zabiegów.  Spider to również laser do wybielania zębów. Światło lasera ma działanie biostymulacyjne i różni się od zimnego światła lampy diodowej. Ma dobroczynną moc -potęguje efekt działania żelu wybielającego a działanie biostymulacyjne łagodzi dolegliwości bólowe zębów, które mogą towarzyszyć zabiegowi wybielania u osób z wrażliwymi zębami i popękanym szkliwem.

Dodatkowo wielofunkcyjność lasera Spider  pozwala na stosowanie go w terapiach przeciwtrądzikowych jako element wspomagający leczenie zmian skórnych i stanów zapalnych.

Szeroki wachlarz funkcji zarówno kosmetycznych jak i medycznych pozwala na wykonywanie zabiegów takich jak:

  • zamykanie naczyń (twarz, kończyny)
  • leczenie trądziku aktywnego
  • wybielanie zębów
  • zabiegi dermatologiczne
  • terapia tkanek głębokich

Firma Cosmed24 z Wrocławia jest autoryzowanym dystrybutorem wysokiej jakości medycznych, diodowych laserów wysokiej mocy. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie: doradztwo, profesjonalne szkolenia, serwis.

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury