redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Kongresowe wydanie LNE
01/03/2018

Rozwój technologiczny postępuje w zawrotnym tempie. Z każdym rokiem, ba, z każdym miesiącem, dostajemy do dyspozycji nowe narzędzia, którymi możemy nie tylko ułatwiać sobie życie czy umilać czas wolny, ale też efektywnie wspierać nasz biznes! W tym numerze LNE główny temat to „Gabinet w świecie technologii”, a nasi eksperci doradzają, jak odpowiednio zadbać o obecność gabinetu w Internecie, jak tworzyć angażujące i ciekawe materiały wideo (to jeden z najważniejszych trendów) oraz jak prowadzić profi l salonu beauty na Instagramie.

Niestety, rozwój ma też ciemne strony – jedną z nich jest postępujące zanieczyszczenie otaczającego nas środowiska. Naukowcy potwierdzają, że wpływa ono nie tylko na nasze zdrowie, ale też na wygląd. O trendzie antipollution w kosmetologii, skutecznych zabiegach antyoksydacyjnych i nowych składnikach detoksykujących przeczytacie w dossier tego numeru. Polecamy!

Technologie technologiami, ale nasza branża jednak opiera się i skupia na człowieku. Nie tylko w aspekcie tak cenionego dziś dotyku, ale też prowadzenia biznesu „po ludzku”, innowacyjnych koncepcji oraz holistycznego i spersonalizowanego podejścia do klienta. Dlatego w tym numerze chcielibyśmy przedstawić Wam ciekawych ekspertów, którzy będą również gośćmi 37. Kongresu LNE. Szczególnie polecamy wywiady ze Stanisławem i Remigiuszem Szczepaniakami (Innowacja przed duże „i”), Żanetą Poirieux (Postaw na turkus) oraz z Agnieszką Pająk (Poznaj metaboliczne IQ).

Filtry Instagrama nie mogą konkurować z talentami makijażystów, których prace prezentujemy w tym numerze – Kate Walker, Marcina Szczepaniaka, Izę Szelągowską i Martynę Molendę spotkacie także „w realu” na Kongresie LNE.

W redakcji wierzymy, że technologie nigdy nie zastąpią człowieka, ale mogą skutecznie pomagać nam w codziennym życiu. Śledźcie więc nasze kanały na Facebooku i Instagramie, odwiedzajcie www.lne.pl, ale przede wszystkim spotkajcie się z nami „na żywo” podczas 37. Kongresu i Targów LNE!

Do zobaczenia!

 

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury