redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Kongresowe wydanie LNE
18/03/2016
Sprawdźcie, o czym piszemy w najnowszym numerze LNE!

Za oknami redakcji jeszcze trochę zimowo, ale my już w wiosennych nastrojach oddajemy w Wasze ręce kongresowe wydanie LNE!
Dosłownie chwilę wcześniej wysłaliśmy do Was broszurę 33. Kongresu i Targów LNE i to właśnie ilość kongresowych nowości i ciekawych sesji edukacyjnych tak optymistycznie nas nastroiła! Teraz czas na Wasz ruch – zapraszamy do rejestracji i udziału w tym wydarzeniu. Naprawdę warto!

Tymczasem oczekiwanie na 33. edycję Kongresu i Targów LNE z pewnością umili Wam najnowszy numer magazynu. Znajdziecie w nim m.in. obszerny dział kosmetologii medycznej, dossier przedstawiające innowacyjne podejście do nawilżania skóry, dużo praktycznych artykułów biznesowych oraz ekspercki materiał o aparaturze hi-tech, który zaostrzy Wasz apatyt na kongresową sesję specjalną: Aparatura hi-tech w gabinecie kosmetycznym (niespodzianka – otworzyliśmy tę sesją dla wszystkich uczestników imprezy!).

Ten numer jest też wyjątkowy ze względu na piękną okładkę, którą specjalnie dla polskiej edycji LNE stworzył charyzmatyczny hiszpański makijażysta David Molina. Kulisy sesji okładkowej możecie podejrzeć na str. 172, a podczas 33. Kongresu LNE David odtworzy ten „look” podczas pokazu na żywo – tego nie można przegapić!

 

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury