redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Jesienne LNE już w sprzedaży!
05/09/2017

Sprawdź, o czym piszemy w najnowszym wydaniu

Zastanawiamy się czy kiedy wracacie po wakacjach do gabinetów i nagle okazuje się, że:
a). stałe klientki nie mieszczą się już w kalendarzu wizyt,
b). trzeba uzupełnić zapasy kosmetyków i wprowadzić nowe zabiegi,
c). fotel kosmetyczny podejrzanie skrzypi, a recepcja wymaga remontu,
nie marzycie skrycie o sklonowaniu – siebie i współpracowników!?

Nie ma się czego wstydzić – my też, zamykając jesienny numer LNE, który liczy 220 stron, równocześnie domykając program Kongresu LNE i planując nowe atrakcje targowe wyobrażaliśmy sobie jak by to było pięknie. Niestety nie znaleźliśmy tego typu oferty… a może na szczęście?

W końcu klonowanie oznacza odtwarzanie, a my od lat stawiamy na oryginalność!
I tak w numerze, który właśnie trzymacie w rękach znajdziecie tematy ciekawe, niejednokrotnie innowacyjne i absolutnie nieodtwórcze! Zapraszamy szczególnie do lektury wywiadów z gośćmi 36. Kongresu LNE – dr. Jackiem Szwedo, dr. Jackiem Radwańskim, dr. Piotrem Turkowskim, Marcinem Szczepaniakiem, Beatą Aleksandrowicz, Kingą Jach-Skrzypczak i Magdą Bogulak. Obowiązkowo powinniście też przeczytać dossier o peelingach chemicznych, artykuł o wielowymiarowej terapii przebarwień i dział healthy-aging, który wyjaśnia wiele na temat zakwaszenia organizmu. Do tego dokładamy mnóstwo nowości i premier branżowych.

Czytacie ten numer, co oznacza, że i tym razem daliśmy radę bez klonów. Wy na pewno też, więc mamy nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce – 4-5 listopada na Kongresie i Targach LNE. A zamiast klona, weźcie ze sobą koleżankę – jedyne, w czym powinnyście być podobne, to chęć na ogromną dawkę wiedzy i inspiracji!
Dobrej lektury!

 

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury